نتایج جستجو برای عبارت :

پیام آقای پدرام:

متن اهنگ پدرام پالیز به نام دریا
در حالتِ چشمانِ توموجی از دریای طوفانیستحسی که در دستانِ توستهیچ جای این دنیا نیستدریا در آغوشم بگیرغرقِ تو بودن مرا کافیستدنیا جهنم می شود بی تومن دارم عجب دردیبه دلم افتاده هوای تو که قدم بزنم کنارِ توبه تو دل خوش شدنم رویاییستهمه شب به خیابان میزنماز زمین و زمان دل می کنمهمه این ها دردِ تنهاییست 

پدرام پالیز دریا
مدیاک ››› پدرام پالیز
دانلود آهنگ پدرام پالیز بچرخ تا بچرخیم
هم اکنون شنونده موزیک جدید و فوق العاده ی * بچرخ تا بچرخیم * با صدای زیبای هنرمند محبوب و مشهور , پدرام پالیز باشید.
دانلود آهنگ پدرام پالیز به همراه متن, پخش آنلاین و بهترین کیفیت (کیفیت اصلی) از رسانه مدیاک
Download new song by Pedram Paliz called Becharkh Ta Becharkhim With online playback , text and the best quality in mediac
متن اهنگ پدرام پالیز به نام بچرخ تا بچرخیم
قول میدم همه فهمیدن اون نگاهاتو بهم دیدنمجبورم آخه مغرورم اگه از تو به حد یک نفس دورمما
دانلود آهنگ جدید پدرام پالیز اخبار بین الملل
با ما باشید با سوپرایز این ساعت دانلود اهنگ هرچه گویم از تو شهر کیش و مات است به نام اخبار بین الملل با صدای پدرام پالیز به همراه تکست و بهترین کیفیت ♫
شعر : دنیا کندری
Download New Music BY : Pedram Paliz | Akhbare Beynolmelal With Text And 2 Quality 320 And 128 

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید پدرام پالیز بچرخ تا بچرخیم
در این ساعت برای شما کاربران آهنگ بچرخ تا بچرخیم با صدای پدرام پالیز را با لینک مستقیم کیفیت اورجینال 320 به همراه متن ترانه در رسانه آپ آهنگ قرار داده ایم امیدواریم که از این اهنگ لذت ببرید
ترانه سرا » دنیا کندری / آهنگساز » پدرام پالیز / تنظیم موزیک » حسن بابامحمودی
پدرام پالیز بچرخ تا بچرخیم
Download New Music Mp3 By Pedram Paliz ⇔ Becharkh Ta Becharkhim With Two Quality And Direct Links With Text Song

ادامه مطلب
دانلود آهنگ جدید پدرام پالیز به نام آه
Download Music Pedram Paliz – Ah
در این لحظه ، آهنگ جدید و فوق العاده زیبا و شنیدنی پدرام پالیز به نام آه را با لینک مستقیم و دو کیفیت عالی همراه با متن ترانه از سایت بیست موزیک دانلود نمایید.
دانلود آهنگ پدرام پالیز آه

ادامه مطلب
پدرام پالیز متولد 1368 در اصفهان (خواننده ، آهنگساز) است. از سال 1385 فعالیت رسمی خود را در زمینه موسیقی با تولید اثر بعنوان خواننده و آهنگساز آغاز نموده و تاکنون موفق به ارائه 13 اثر رسمی به مخاطبان شده است.
پدرام پالیز، هنرمندان تاثیر گذار بر روند فعالیت هنری خود را محمد رضا شجریان ، همایون شجریان ، خسرو کیبایی ، امین حیایی  و کیهان کلهر می داند و در تولید آثار خود از این هنرمندان الهام می گیرد و ایشان را اساتید معنوی خود میداند ولی هدف از ورود ب
شهر سرعین  به سبب داشتن  جاذبه های گردشگری فراوان از شهر های توریستی و مسافر پذیر اردبیل است، میهمانان و مسافران این شهر برای مدت اقامت خود می توانند با رزرو هتل در سرعین اردبیل و اقامت در بهترین هتل سرعین ( هتل پدرام )  همراه با خدمات عالی از مدت  زمان سفر خود بهترین بهره را ببرند.

دانلود آهنگ پدرام پالیز – تقویم شمسی
Download New Music Pedram Paliz – Taghvime Shamsi

دانلود آهنگ پدرام پالیز تقویم شمسی

متن آهنگ پدرام پالیز با نام تقویم شمسی

شنیده ام بی نقصی پروانه وار میرقصی
به دور آتش دل از پیمانه نمیترسی
شنیده ام زیبایی کل آرایش دنیایی
شنیده ام مث تو نیامد در تقویم شمسی
همه از تو عکس شهزاده زیبایی کشیدند
همه گفتند و حتی یک لحظه تورو ندیدند
همه مثل من فقط وصف حال تورو شنیدن
شنیده ام و شنیدن کی بود

شنیده ام و شنیدن کی بود

شنیده ام و شنیدن کی بود
دانلود آهنگ جدید پدرام پالیز اخبار بین الملل
Download New Music Pedram Paliz – Akhbare Beynolmelal

پدرام پالیز اخبار بین الملل

متن آهنگ اخبار بین الملل از پدرام پالیز

هر چه گویم از تو شهر کیش و مات استهرچه دیدم ز تو بیش از حد لغات استمنطقی نیست اگر دریا تو را ببیندموج او در ساحل چشمان تو نشینددلبری تو معماست نگاهت خداستحاشیه دارند دو چشمی که چنین دلرباستجادوی چشمت شده اخبار بین المللناز و ادایت شده امروزه ضرب المثل

پخش کامل این ترانه از لینک بالا منتشر ش
دانلود آهنگ آه پدرام پالیز
دوری از تو کار من نیست تنهایی حس کردنیس تو نمیدانی حال من چیست

تو فقط آهی فقط آه مانده ام بی تکیه گاه بی تو نفس هایم بی معنیست
Download Song By Pedram Paliz Called Ah

برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …
ادامه مطلب
دانلود آهنگ روزگار عجیب شهروز پدرام نیا

دانلود آهنگ روزگار عجیب شهروز پدرام نیا Download Roozegare Ajib song by Shahrooz Pedram Nia دانلود آهنگ شهروز پدرام نیا روزگار عجیب با دو کیفیت 320 و 128 همراه با پخش آنلاین آهنگ از صدا دانلود.
دانلود آهنگ روزگار عجیب شهروز پدرام نیا
دانلود آهنگ جدید پدرام پالیز بنام ای آشنای من
آهنگ زیبا و بسیار شنیدنی پدرام پالیز بنام ای آشنای من همراه با متن و کیفیت اصلی
Song Exclusive Pedram Paliz   “Ey Ashenaye Man (Demo)” With Text And Direct Links In Media-Music
پخش آنلاین + لینک پرسرعت آهنگ ای آشنای من

ادامه مطلب
متن ترانه پدرام آزاد به نام آزاد

از یه جا هست میشه بودچقد دیر میشه زودتو رسیدی به داد منوقتی هیشکی نبودکی موند دلش نبود نرفت با دشمنامشدش طرف عقب نرفت فقط تو بودیکی خواست نشد کی باخت نبردتموم غصه هامو خورد عقب نرفت فقط تو بودیاگه مسیر اشتباه بود دوباره اعتماد کنکنارت ستاره میشم بمونو افتخار کنتجربه کردیم خوبیه و بدیواز رو دلسوزی بود حرفی که زدیوبا تو آزاد شدم من نمیترسم چون تورو دارمتنهاییمو دیدی موندی کنارم نمیره از یادمکی موند دلش نبو
شهر توریستی و مسافر پذیر سرعین هر ساله مقصد سفر های تابستانی و زمستانی گردشگران زیادی است.سرعین که در قسمت غربی اردبیل و با فاصله 30 کیلومتری آن قرار گرفته است انواع جاذبه های گردشگری و توریستی را برای میهمانان یکجا در خود جمع کرده است.هرچند از نظر مساحت شهر کوچکی به حساب می آید ولی وجود زیبایی های منحصر به فرد و مهمتر از آن چشمه های آگرم سبب شدن تا سرعین اردبیل انتخاب اول مسافران زیادی در زمان تعطیلات باشد.اگر بدنبال یک دوره سفر و اقامت راحت
اینا جمله‌هایی از زبان وحید هستن که به دلم نشستن و برای خودم یادداشتشون کردم
یه جنبه‌ای از جادوی سیاه اینه که آدما رو با لفظمون بی‌نام کنیم... پدرام دیگه پدرام نباشه، هرمس باشه!
دید ساحر در ارتباط: اون کجاش درد می‌کنه؟ من کجام درد می‌کنه؟ درد اون درد منه...
نه خاطره‌ای و نه تصور، تو اراده‌ای و حیرت و تحول
متاسفم، عشق همراهت باشد.. دوستت دارم، متشکرم :)

اینم یه جمله‌ی بامزه بود که ربطی به ساحر نداره ولی باهاش حال کردم :)
هزینه‌های مشترک زندگ
اگر در جستجوی رزرو هتل در سرعین اردبیل هستید که علاوه بر ارائه خدمات با کیفیت ، قیمت مناسبی داشته باشد، هتل پدرام پیشنهاد ما به شماست.هتل پدرام یکی از هتل های شهر سرعین می باشد که باتوجه به ارائه خدمات متنوع و متناسب با نیاز مشتری می توان آن را بعنوان یکی از بهترین هتل های سرعین نام برد.شروع فعالیت هتل از سال 94 بوده و در این مدت با تلاش و بهینه سازی فرآیند مشتری مداری سعی شده تا میزان رضایت مشتریان را هر روزه افزایش پیدا کند.از جمله خدمات هتل پ
برای رزرو هتل در سرعین اردبیل اتاق های هتل  پدرام به چه صورت است؟
برای رزرو هتل در سرعین با انتخاب هتل پدرام شما می توانید اتاق های عادی یا vip  را در هتل رزرو کنید.ظرفیت اتاق های هتل از 1 نفر تا 7 نفر می باشد.تمامی اتاق های هتل دارای تراس و فضای بیرونی می باشد.در طراحی چشم انداز های هتل سعی شده تا قسمت پنجره تراس روبه رشته کوه ها و مناطق سرسبز و دشت ها باشد.

نظافت در هتل پدرام
از نکات مهم هنگام رزرو هتل در سرعین داشتن نظافت و چک کردن نظافت اتاق ها

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

دریافت⏰مدت زمان: 3 دقیقه 10 ثانیه
تیزر رسمی فیلم تارات 
این فیلم به کارگردانی پدرام بهرامی فر و با بازی:
اکبر عبدی،مهدی امینی خواه،نیما شاهرخ شاهی،پدرام بهرامی فر،رضا آشتیانی و... همراه است.
خل
دانلود آهنگ شاد شنیدم بی نقصی پروانه وار میرقصی
از پدرام پالیز تقویم شمسی – شنیدم بی نقصی پروانه وار میرقصی
دانلود آهنگ شاد و رقصی شنیدم بی نقصی پروانه وار میرقصی 
شنیدم زیبایی کل آرایش دنیایی
Pedram Paliz – Taghvim Shamsi

خواننده
پدرام پالیز

نام ترانه
تقویم شمسی

ملودی
پدرام پالیز

شعر
دنیا کندری

گیتار
علیرضا حقگو

عکس
میلاد عبدلی

پوستر
سپند گرافیک

متن آهنگ شنیدم بی نقصی پروانه وار میرقصی
شنیدم بی نقصی پروانه وار میرقصی
به دور شمع میچرخی، از عا
پ.ن.1: اگه نخونیدش چیزیو از دست نمی‌دین! این متن‌ها رو برای خودم می‌نویسم که بعده‌ها یادم بیاد چه‌ها کردم توی این ماه :)
---------------------------
شروع دوره‌ی حکیم تو ژرف
صحبت م با ح و قهر عجیب و مسخره‌شون و دوباره شب نخوابی‌های من :))
جلسه با یاسر و یاسی جهت تدریس MBTI..
ملاقات‌های زیاد با م جهت تسکین روحش..
ملاقات‌های زیاد با پدرام و بقیه‌ی ژرفی‌ها جهت مشکلاتی که پیش اومد بین دوتاشون....
تحلیل ژرفی فیلم Locke :)
هندل کردن لپتاپ پدرام (که کمتر از 1 ماه دووم
اطلاعات مورد نیاز رزرو هتل پدرام
تعداد زیاد هتل ها در شهر سرعین حاکی از حجم بالای مسافران شهر است، استقرار هتل ها در نزدیکی همدیگر و قیمت های متغیر اتاق ها دست شما را برای انتخاب باز می گذارد.رزرو هتل پدرام سرعین از طریق تماس تلفنی با رسپشن هتل امکان پذیر خواهد بود، برای رزرو سوئیت های هتل پدرام با متراژهای مناسب و کیفیت رویال می توانید به سایت هتل پدرام مراجعه کرده و درخواست خود را به رسپشن ارائه دهید.پس از آنکه در درخواست و تاریخ رزرو اتاق
دانلود آهنگ جدید پدرام آزاد موازی
دانلود آهنگ پدرام آزاد به نام موازی کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده موازی با صدای پدرام آزاد از جوان ریمیکس
ترانه : فرجام خیرالهی, موزیک : امیرعباس گلاب, میکس و مستر : آرش پاکزاد
Download New Music Pedram Azad – Movazi

ساخته جدید پدرام آزاد عزیز در سایت قرار داده شد.
آهنگ جدید پدرام آزاد، موای نام دارد و با بالاترین کیفیت می توانید دانلود نمایید.
این موزیک در تاریخ ۲۵ تی
داشتن چند ستاره در یک هتل چه معنا و مفهومی دارد؟ در این بخش میخواهیم به بررسی ستاره های یک هتل بپردازیم و بدانیم این ستاره ها چه نقشی در رتبه بندی هتلها دارند.، مثلا هتل پدرام سرعین که شیک ترین و لوکس ترین هتل سرعین هست بعنوان یک هتل چهار ستاره چه برتری نسبت به دیگر هتل های شهر داشته تا توانسته این ستاره ها  را همراه برند خود داشته باشد؟
با توجه به استانداردهای معمول اروپا و سیستم استاندارد کشور آلمان پس از بررسی امکانات و خدمات هتل و دریافت
دانلود آهنگ جدید پدرام پالیز مجنونم
Download New Music Pedram Paliz Majnoonam
آهنگ پدرام پالیز بنام مجنونم
دیوانه چه کنم در همه جا یاد تو دارم در سر
دیوانه همه شب میل تو دارم چه کنم وای دگر
ترانه: دنیا کندری+موزیک: پدرام پالیز+تنظیم: امیر میلاد نیکزاد

ادامه مطلب
نحوه نوشتن رزرو بر روی سیتم رک و اسلیپ
قسمت چپ
2*2 یعنی 2 اتاق دو تخته
3*2 یعنی 2 اتاق سه تخته
2*4 یعنی 4 اتاق سه تخته
قسمت راست
1+2 دو بزرگسال به همراه یک کودک
2+3 سه بزرگسال با یک کودک
رزرو هتل  با روش های مختلف
ررزو با تلگراف روش مرسوم در قدیم
رزرو با تلفن یا فکس
رزرو توسط شخص (نماینده در هتل)
رزرو از طریق آژانس هاس مسافرتی
رزرو از طریق آنلاین
انواع گارانتی رزرو هتل در سرعین
رزرو گارانتی (روی اسلیپ با رنگ سبز مشخص میشود)
رزرو غیر گارانتی (روی اسلیپ با رن
دانلود آهنگ جدید پدرام پالیز عاشقترینم
Download New Music Pedram Paliz Asheghtarin
آهنگ جدید پدرام پالیز بنام عاشقترینم
نمیروی ز خاطرم دلم گرفتار شده از این همه نبودنت به گریه وادار شدم
شکستم بریدم نبودی چه دردی کشیدم نبودی چه سخت است تورا باز ندیدن همه عمر فقط آه کشیدن

ادامه مطلب
پوست افراد مبتلا به بیماری اگزما قادر به حفظ میزان رطوبت مورد نیاز خود نیست. این موضوع احتمال خشکی، قرمزی و ترک برداشتن پوست را افزایش می‌دهد. این بیماری علائم مختلفی دارد و با رعایت نکاتی ساده قابل پیشگیری است. در این اینفوگرافی با برخی روش‌های پیشگیری از تشدید اگزما در زمستان آشنا می‌شوید.
گرافیک: پدرام آقایی
منبع داده‌ها: شبکه خبری سی‌ان‌ان
دانلود آهنگ جدید پدرام پالیز به نام مجنونم با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By Pedram Paliz Called Majnoonam

برای دانلود این آهنگ ادامه مطلب رو کلیک کنید

دانلود ،
موزیک ،
دانلود موزیک ،
دانلود آهنگ
 ،
دانلود آهنگ جدید  ،
موزیک جدید ،
آهنگ جدید ،
دانلود موزیک جدید ،
دانلود مداحی ،
دانلود نوحه ، نوحه ،
دانلود نوحه جدید

ادامه مطلب
پیام آقای پدرام:

Bijan Pedram, [11.07.19 19:47]
[In reply to Behdad Arbabi]
عربها انسانهاى شریف و زحمتکش بسیار دارند و ملى گرایى افراطى درست نیست. و امیدوارم که روحیهء ضد عرب در میان قشرى از روشنفکران جاى خودش را به دوستى میان انسانها بده. بدبختى ها و بیسوادیهاى سرزمینى خودمون را بر سر اقوام و ملل دیگر نینداریم. در پایان یادآورى کنم که در شاهنامه هم  از عربها به دلیرى و با فرهنگ برجسته یاد شده. و امیدوارم که گروه یاران ملى از ملى گرایى شوونیستى و خوار شمردن ملتهاى د
به گزارش سایت تفریحی چفچفک به نقل از ویجیاتو: در این یکی دو سال اخیر کمتر پیش آمده که با ذوق و شوق فراوان برای یکی از دوستانم از جذابیت رانندگی با کامیون و پیمودن مسافت‌های طولانی بگویم و طرف مقابلم نگاهی عاقل اندر سفیه نکند. برخی از آن‌ها هنوز هم در دورهمی‌ها به شوخی برای هم تعریف می‌کنند که «پدرام نصفه‌شب‌ها بیدار می‌مونه و بار می‌بره» و یک سری دیگر حتی نمی‌توانند چنین چیزی را باور کنند.
ادامه مطلب
دانلود فیلم ایرانی جان دار
دانلود فیلم جان دار با کیفیت عالی و لینک مستقیم
 فیلمی به کارگردانی حسین امیری دوماری و پدرام پورامیری و تهیه‌کنندگی کامران مجیدی که سال 1397 در ژانر درام ، اجتماعی ساخته شده استدر این فیلم هنرمندانی مانند فاطمه معتمدآریا • حامد بهداد • جواد عزتی نقش اصلی فیلم می باشند. شما می توانید این فیلم درام و اجتماعی زیبا را از سایت پیشگام مووی دانلود و دریافت نمایید.
تیزر فیلم فرار گرفت
Download Iranian Movie Life Hanging With Quality 1080،720،480 F
تهیه کنندگان:امیررضا عرب و پدرام غریب
دبیرستان دوست داشتنی معلم 1 متوسطه اول
کد 13
استقلال یکی از تیم های پر افتخار اسیا است.
ین مقاله دربارهٔ باشگاه فوتبال مردان استقلال تهران است. برای تیم زنان، باشگاه فوتبال زنان استقلال تهران را ببینید.

استقلال
ادامه مطلب
دانلود اهنگ پدرام پالیز مجنونم
شنونده ترانه شاد و ریتمیک جدید پدرام پالیز بنام مجنونم  باشید

───┤ ♩♬♫♪♭ ├───
قسمتی از متن :
دیوانه چه کنم در همه جا یاد تو دارم در سر
♩♬♫ دیوانه همه شب میل تو دارم چه کنم وای دگر ♩♬♫♩♬♫ دیوانه چو من عاشق اگر بود به تو دل میبست ♩♬♫
حیرانم تو نشستی پیش رویم انگار ماه نشست
....................................................مجنونم و لیلامی دقیقا اونی که میخوامی جا
♩♬♫ داره عاشق تر شی تا بفهمم همیشه باهامی ♩♬♫♩♬♫مج
بازیگران: الناز شاکردوست, هوتن شکیبا, فرشته صدرعرفایی, شبنم مقدمی, پدرام شریفی, فرید سجادی حسینی, امین میری, بانیپال شومون, آرمین رحیمیان
خلاصه داستان : روایت دختر جوانی از مناطق جنوب شهر تهران است که درگیر عشق جوانی شهرستانی می‌شود و این در حالیست که دختر به دلایلی مجبور به مهاجرت از ایران است. در این مسیر، برادرش با او همراه می‌شود اما در میانه راه، اتفاقاتی برای آن‌ها رقم می‌خورد.

دانلود با لینک مستقیم رمز فایل : www.hajiland.blog.ir پیشنمایش نوی
  پدرام سلطانی تلگرام فیلتر شد. دلار دوباره به مرز شش هزار تومان رسید. پیشتر نوشته بودم که این روزها وزن عوامل غیر اقتصادی در افزایش نرخ ارز رو به فزونی نهاده است. هر چند نمی توان ادعا کرد که فیلتر شدن تلگرام عامل گرانی دلار بوده است؛ اما می توان گفت که هر تصمیم و اتفاقی که به آرامش جامعه خدشه وارد سازد، افکار عمومی را بیشتر به سوی تصورات منفی و نگرانی از آینده سوق می دهد و رفتار اقتصادی ایشان را به سمت تصمیماتی برای کاهش آثار این اتفاقات بر د
این فیلم در مجموعه‌ی مستندهای اقتصادی میزان شبکه‌ی اول سیما تولید شده و با پیگیری مشکل مجوز تولید آقای پیراسته در بیرجند، نگاهی انتقادی به مساله‌ی صدور مجوزهای کسب و کار و تاثیر آن در تولید و اقتصاد کشور دارد.نویسنده، تهیه‌کننده و کارگردان: سید امیرپژمان حبیبیانتصویربرداران: علی نعمت‌اللهی، مجید مهربانموسیقی: نیلوفر سادات حبیبیانتدوین: امیرپژمان حبیبیان، پدرام تشرفیاصلاح رنگ: شهریار سپهریمحصول گروه اقتصاد شبکه‌ی اول سیما
ژانر فیلم : اجتماعی | عاشقانه
امتیاز فیلم : --
رده سنی : --
کارگردان : هادی مقدم دوست
نویسنده : --
بازیگران : سیاوش خیرابی , آرش مجیدی ,الیکا عبدالرزاقی , پدرام شریفی, رویا تیموریان ,کوروش تهامی , نیما شعبان نژاد, گلوریا هاردی
محصول کشور : ایران
تاریخ اکران : ماه مبارک رمضان 99
زمان فیلم : --
زبان فیلم : --

خلاصه داستان : این سریال حکایت سرباز وظیفه‌ای به نام یحیی، همسرش یلدا و رفقای هم خدمتی اش است و در خلاصه داستان آن آمده: در وفای عشق تو مشهور خوبا
دانلود ریمیکس دیجی سینا اسپرسو ۰۱
سوپرایز بزرگ جوان ریمیکس ، دانلود ریمیکس دیجی سینا بنام اسپرسو ۰۱ با متن و دو کیفیت عالی
Download New Remix Dj Sina Espresso 01 With Text And Direct Links 320 & 128 In Javan Remix

جدیدترین ریمیکس دیجی سینا منتشر شد.
این ریمیکس اپیزود ۰۱ اسپرسو می باشد.
امیدوارم شنوندگان از این ریمیکس لذت ببرند.
در صورت بروز هرگونه مشکل در دانلود با ما در ارتباط باشید.
این ریمیکس در سبک پاپ قرار دارد.
ریمیکس کاملا مجاز می باشد.
لیست موزیک های موجود در ریمیکس لیس
سیامک عباسی این روزها در حال ضبط و تنظیم آلبوم جدید خود به نام «ترانه‌ ساز» است. این آلبوم ۱۳ قطعه دارد.
آهنگ‌های این آلبوم توسط هنرجویان شرکت‌کننده در کلاس‌های ترانه‌سازی (Songwriting) سیامک عباسی ساخته شده‌اند. 
این پست با انتشار اخبار و جزئیات بیشتر از آلبوم بروزرسانی می شود:
۱۹ دی: درخت نام یکی از قطعات این آلبوم است. نوید سپهر (تنظیم‌کننده)، آرمین مرشد (گیتار آکوستیک)، رضا اسدپور (صدابردار) و پدرام فریوسفی (ویولن) از عوامل آن هستند. این قط
سیامک عباسی این روزها در حال ضبط و تنظیم آلبوم جدید خود به نام «ترانه‌ ساز» است. این آلبوم ۱۳ قطعه دارد.
آهنگ‌های این آلبوم توسط هنرجویان شرکت‌کننده در کلاس‌های ترانه‌سازی (Songwriting) سیامک عباسی ساخته شده‌اند. 
این پست با انتشار اخبار و جزئیات بیشتر از آلبوم بروزرسانی می شود:
۱۹ دی: درخت نام یکی از قطعات آلبوم است. نوید سپهر (تنظیم‌کننده)، آرمین مرشد (گیتار آکوستیک)، رضا اسدپور (صدابردار) و پدرام فریوسفی (ویولن) از عوامل آن هستند. این قطعه خ
دانلود آهنگ جدید پدرام پالیز به نام تقویم شمسی با لینک مستقیم + پخش آنلاین
Download New Music By Pedram Paliz Called Taghvim Shamsi

برای دانلود این آهنگ ادامه مطلب رو کلیک کنید

دانلود ، موزیک ، دانلود موزیک ، دانلود آهنگ
 ، دانلود آهنگ جدید  ، موزیک جدید ، آهنگ جدید ، دانلود موزیک جدید ، دانلود مداحی ، دانلود نوحه ، نوحه ، دانلود نوحه جدید
ادامه مطلب
دانلود فیلم ایرانی جان دار با کیفیت عالی
دانلود فیلم جان دار : به کارگردانی حسین امیری دوماری و پدرام پورامیری و تهیه‌کنندگی کامران مجیدی ساخه شده است این فیلم در موضوع اجتماعی تولید شده که با بازیگرانی مانند فاطمه معتمدآریا، حامد بهداد، باران کوثری، مسعود کرامتی، علی شادمان، گیتی قاسمی، محمد علی‌محمدی، امیر احمد قزوینی و جواد عزتی در این فیلم زیبا و دیدی نقش آفرینی کرده اند شما می توانید فیلم ایرانی جدید جانان را از سایت پیشگام مووی بص
پیش نوشت 1: اگه نخونیدش چیزیو از دست نمی‌دین! این متن‌ها رو برای خودم می‌نویسم که بعده‌ها یادم بیاد چه‌ها کردم توی این ماه :)
آزمون‌های پایان ترم اول.. نورو سایکولوژی، روان‌شناسی رشد، روان‌شناسی عمومی... خوب بودن خداروشکر :)
خواندن درس‌ها و خلاصه کردن و ...
تولد سینا :)
بعضی روزها توی این ماه بودن که خودخواسته وقت تلف می‌کردم! (تا اواسط ماه (و حتی اواخرش!) هنوز حالم خوش نبود و سرزندگیم برنگشته بود...)
گیر دادن چتی پدر و دوباره به
در سال سـوم نظری...عاشـــــقت شدم 
- نه ماه محض دربه دری- عاشقت شدم  
مثل خودم عجیب غریب است عشق من 
-چون قبل اینکه دل ببری عاشـقت شدم-   
 دارم به بار عشــق شـما فکــر می کنم 
که من چطور یک نفری عاشــقت شـدم    
نه از طریق نامـــــه و دیـــــوار وپنجــــــره... 
به شیوه ی جدید تری عاشـــــقت شدم 
بـی آنـکه با برادرتـان هـم دهــــن شـوم
بی هیچ ترس ودردسری- عاشقت شدم  
از شهررد شدی ومن ای سیب سرخ خیس
با شــــعر (فاضل نظری) عاشـقت شـــدم  
 امیرض
پر از پر از اتفاق :|

آفرینش‌گری ژرفی
سینما (قانون مورفی D:)
ادامه‌ی گفتن ACT برای اون دوست عزیز :))
تولد حمید و سینا
تحلیل فیلم "بودای کوچک" تو کلاس ژرف
تحلیل فیلم "Aviator"
خوندن و ارائه‌ی Catlle و DISC و NEO توی پرشیا خودرو
دیدن حسین بعد مدت‌ها و کلی صحبت :)
فوتبال ژرفی :))) (ایران-ژاپن)
وووووو مهم‌ترین اتفاق امسال!!
بیرون زدن از خونه :)
هماهنگی با چند نفر برای شرایط موقت (پیدا کردن جای خواب!)
ترجمه‌ی بخشی از یه کتاب
رفتن به خانه‌ی کودک شوش و ایده‌های مختلف بر
دانلود فیلم ایرانی درخونگاه با لینک مستقیم
دانلود فیلم درخونگاه : به کارگردانی سیاوش اسعدی و تهیه کنندگی منصور سهراب پور در ژانر اجتماعی سال 1397 ساخته شده است در این فیلم بازیگرانی مانند امین حیایى، ژاله صامتى، مهراوه شریفى نیا ، نادر فلاح ، محمود جعفرى ،منصور شهبازى ،افشین سنگ چاپ ،فاطمه مرتاضى و پانته آپناهى ها نقش آفرینی کرده اند شما می توانید این فیلم جذاب و تماشایی را از سایت پیشگام مووی دریافت نمایید.
کارگردان : سیاوش اسعدی
ژانر : درا
خلاصه داستان
یک
خانواده قدیمی و بزرگ بنام صبوری که چندین سال در زمینه گل و گیاه صادرات و
واردات انجام می دهند. آنان که در همان خانه قدیم به زندگی می پردازند با
آمدن فردی دچار مشکلاتی شده اند و…

بازیگران
پرویز پرستویی، مهتاب
کرامتی،فرانک کلانتر، محمد اعلایی، حسین امیدی، محمد موحدنیا، سوگل
خلیق، هنگامه قاضیانی، محسن کیایی، حبیب رضایی، شاهرخ فروتیان، هدیه
تهرانی، مهدی پاکدل، مسعود رایگان، روشنک گرامی، احسان کرمی، پدرام شریفی،
مارال
خلاصه داستان
یک

بازیگران
پرویز پرستویی، مهتاب
مارال
خلاصه داستان
یک

بازیگران
پرویز پرستویی، مهتاب
مارال
خلاصه داستان
یک

بازیگران
پرویز پرستویی، مهتاب
مارال
خلاصه داستان
یک

بازیگران
پرویز پرستویی، مهتاب
مارال
دانلود فیلم شبی که ماه کامل شد با کیفیت های مختلف

لینک های دانلود در ادامه مطلب...

ژانر: جنایی، عاشقانه، مهیجسال تولید: 1397سال انتشار: 1398
بازیگران: الناز شاکردوست، هوتن شکیبا، فرشته صدرعرفایی،پدرام شریفی، فرید سجادی حسینی، امین میری، بانیپال شومون، آرمین رحیمیان و شبنم مقدمی
کارگردان: نرگس آبیار
خلاصه داستان: روایت دختر جوانی از مناطق جنوب شهر تهران که درگیر عشق جوانی از خطه بلوچستان می‌شود و در ادامه قصه، به مرور آرامش عشقی که از ابتدا
مثل بچه‌ای شدم که پشت ماشین بابا پدرام و مامان افسانه‌ش نشسته و داره به جنگلای اطراف جاده نیگا می‌کنه...
ذوق کودکانه
دلم می‌خواست سرمو بذارم رو شونه‌ی مامان افسانه و مامانمم با موهای چربم بازی کنه و برام قصه بگه و به خواب عمیقی فرو برم که الآن دیگه فقط تو خاطراتم سراغشو دارم.....
خیال‌پردازی‌های کودکانه
وارد تونل می‌شیم، یاد بچگیم میفتم که همیشه دلم می‌خواست سرمو از پنجره بکنم بیرون و جیغ بکشم و تمام وجودمو توی تونل خالی کنم....
آرزوهای کو
خلاصه داستان :
روایت دختر جوانی از مناطق جنوب شهر تهران است که درگیر عشق جوانی
شهرستانی می‌شود و این در حالیست که دختر به دلایلی مجبور به مهاجرت از
ایران است. در این مسیر، برادرش با او همراه می‌شود اما در میانه راه،
اتفاقاتی برای آن‌ها رقم می‌خورد…

بازیگران : الناز شاکردوست، هوتن شکیبا، فرشته صدرعرفایی، پدرام شریفی، آرمین رحیمیان، امین میری، شبنم مقدمی، فرید سجادی حسینی و…

برای دانلود فیلم شبی که ماه کامل شد کلیک کنید
دانلود آهنگ جدید میلاد اناری بنام مقایسه با بالاترین کیفیت
Download New Music Milad Anari – Moghayese
ترانه : دنیا کندری ، آهنگ : پدرام نصیری ، تنظیم : میلاد اکبری ، مدیر تولید : مهرشاد مولایی
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …
ادامه مطلب
دانلود فیلم ایرانی درخونگاه با لینک مستقیم
دانلود فیلم درخونگاه : به کارگردانی سیاوش اسعدی و تهیه کنندگی منصور سهراب پور در ژانر اجتماعی سال 1397 ساخته شده است در این فیلم بازیگرانی مانند امین حیایى، ژاله صامتى، مهراوه شریفى نیا ، نادر فلاح ، محمود جعفرى ،منصور شهبازى ،افشین سنگ چاپ ،فاطمه مرتاضى و پانته آپناهى ها نقش آفرینی کرده اند شما می توانید این فیلم جذاب و تماشایی را از سایت پیشگام مووی دریافت نمایید.
کارگردان : سیاوش اسعدی
ژانر : درا
با موزیک من باشید با ♫ دانلود اهنگ شروعش مهم نیست ادامش مهمه به نام به حواست بگو از آبیتار بند به همراه تکست و بهترین کیفیت ♫
شعر : علی بحرینی | تنظیم قطعه : پدرام نیک نفس | میکس و مستر : آرمان مهربان
Download New Music BY : Abitar Band | Be Havaset Begoo With Text And 2 Quality 320 And 128 On Music-fa

متن آهنگ به حواست بگو آبیتار بند
ادامه مطلب
علیرضا بهم گفت حوصله ام را ندارد. من سنگینى دماغم را در آن لحظه بیش از همیشه احساس کردم. شب بعد با خواهرم دعواى بدى کردم و به هق هق گریه اى افتادم که ماه و برج میلاد دلشان برایم سوخت. به من گفتند بهانه براى تعلق مى شوند به جبران. عادت شیدا که بهم سرایت کرد، یعنى اینکه دسته نازکى از موهایم را هنگام ملال با ملال ببافم، به لحظه هایى که آدم تاب تحمل خودش را ندارد فکر کردم. لحظه هاى شبیه یه تابلوى زنگ زده روى ساختمانى نیمه بلند که چیز مهمى را تبلیغ نمى
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

param name="AutoStart" value="False">

قشنگههههههههه
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

param name="AutoStart" value="False">

ریمیکسش خیلی قشنگ نیست

عرررررررررررررررررررر عاشق آهنگشم
قسمت نهم سریال هم گناه 9 به کارگردانی مصطفی کیایی
کارگردان: مصطفی کیایی | ژانر: اجتماعی | سال تولید: 1398 | تاریخ انتشار: 8 اردیبهشت ماه 1399
تعداد قسمت ها: نامشخص | مدت زمان هر قسمت: 50 دقیقه | کیفیت: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: مصطفی کیایی
خلاصه داستان:خانواده صبوری خانواده‌ای بزرگ و قدیمی است که سال‌هاست در کار صادرات و واردات گل و گیاه است. آن‌ها در خانه‌ای قدیمی همچنان در آرامش با هم زندگی می‌کنند، ورود جوانی به این خانواد
کارگردان: نرگس آبیار | ژانر: اجتماعی، درام، عاشقانه | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: 1398
مدت زمان: 140 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت: WEB-DL
حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: محمدحسین قاسمی
خلاصه داستان:روایت دختر جوانی از مناطق جنوب شهر تهران است که درگیر عشق جوانی شهرستانی می‌شود و این در حالیست که دختر به دلایلی مجبور به مهاجرت از ایران است. در این مسیر، برادرش با او همراه می‌شود اما در میانه راه، اتفاقاتی برای آن‌ها رقم می‌خورد…
پروانه پدرام: همزمان با اطلاعیه هیئت کوهنوردی و صعودهای
ورزشی و انجمن های طبیعت گردی استان فارس و فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، برنامه مهتاب نوردی به همت انجمن
طبیعت گردی تاگاره اوز در منطقه مربط (مربوطی) روستای کهنه برگزار شد.

ادامه مطلب
خلاصه داستان
یک

بازیگران
پرویز پرستویی، مهتاب
مارال
فروردین 98: (با این توضیح که ابتدای سال، بنده منزل نبودم بنا به دلایلی که فکر می‌کنم توی بهمن 97 توضیحشون دادم از خونه‌ی پدر اومده بودم بیرون...)

خوندن شدید و جدی برای کنکور روان‌شناسی و احساس پیری برای تغییر رشته :)))
3 روز عید داشتم! رفتیم اصفهان با مادربزرگ و پدربزرگ و دوتا از دایی‌ها
اردیبهشت 98:

زندگی با خدایگان آپولو (کنکور) و عموش (هادس)(دغدغه‌های زیاااد)... به در و دیوار زدنای پوزیدون (..) :)))
خرداد 98:

خستگی و استرس معمول روزهای قبل از کنکور...

نام سایت اینستاگرام / تلگرام مدیر اینستاگرام مدیر
ایران ایکس بت * – مجله بخت و اقبال 
بنفیت 50K / 7K داوود غفاری 2.1M
تاک تیک 12K / 11K – –
حضرات 49.2K / 6.6K پویان مختاری 2M
بت باز کلاب 5.1K / 1.8K گروه بنفیت –
313 بت 44.9K پوریا عرب 200K
لاتی بت 59.2K محمد کاظم تاش 966K
پی اس 11 1K پیام صادقیان 1.1M
کنزو 21K – –
لایو بت 90 19.7K داوود غفاری 1.3M
شیخ بت 13.3K / 1.6K حسین قبادی
متین جمالی 169K
301K
ناز بت – پدرام مختاری
نازنین 151K
410K
تهران 120 – نازنین 410K
فیت بت 10K / 12K پوتک و امیر خلوت 1M
دیابت 10.5K کو
تا به الان به معرفی هتل های داخل کشور در شهر سرعین اردبیل پرداختیم اما در کنار بررسی بهترین هتل سرعین میخواهیم بهترین هتل های دنیا نیز به شما معرفی کنیم.از آنجاییکه کشور دبی پرطرفدارترین کشور در سفر هموطنان ایرانی است در این بخش بهترین هتل های دبی را بررسی میکنیم.

هتل سوفیتل داون تاونهتل سوفیتل داون تاون (Sofitel Down Town) علاوه بر اینکه بهترین هتل دنیا شناخته شده بعنوان بهترین هتل دبی نیز معروف که روبرو برج خلیفه قرار دارد و از طرفی در جوار سواحل
دانلود رایگان فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد
فیلم ایرانی شبی که ماه کامل شد به کارگردانی نرگس آبیار
Free Download Persian Movie Called Shabi Ke Mah Kamel Shod
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
جهت دانلود فیلم + خلاصه داستان به ادامه مطلب مراجعه نمایید...
گروه فیلم : اجتماعی
سال تولید : 1397
کارگردان : نرگس آبیار
بازیگران: الناز شاکردوست, هوتن شکیبا, فرشته صدرعرفایی, شبنم مقدمی, پدرام ش
دانلود فیلم شبی که ماه کامل شد با لینک مستقیم
دانلود رایگان فیلم شبی که ماه کامل شد با کیفیت عالی
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود فیلم شبی که ماه کامل شد
مشخصات فیلم
منتشر کننده :  یوز دی ال
نام فیلم : شبی که ماه کامل شد
 گروه فیلم: اجتماعی
محصول سال : 1397
نویسنده : نرگس آبیار, مرتضی اصفهانی
کارگردان : نرگس آبیار
بازیگران : الناز شاکردوست, هوتن شکیبا, فرشته صدرعرفایی, شبنم مقدمی, پدرام شریفی, فرید سجادی حسینی, امین میری, بانیپا
لینک دانلود قرار گرفت
مشخصات فیلم
بازیگران : الناز شاکردوست, هوتن شکیبا, فرشته صدرعرفایی, شبنم مقدمی, پدرام شریفی, فرید سجادی حسینی, امین میری, بانیپا
لینک دانلود قرار گرفت
مشخصات فیلم
لینک دانلود قرار گرفت
مشخصات فیلم
دانلود رایگان قسمت پنجم سریال هم گناه
کارگردان: مصطفی کیایی
بازیگران: پرویز پرستویی، مهتاب کرامتی، هدیه تهرانی، محسن کیایی، هنگامه قاضیانی، حبیب رضایی، مسعود رایگان، رویا تیموریان، مهدی پاکدل، شاهرخ فروتنیان، افسانه چهره آزاد، پدرام شریفی، روشنک گرامی، احسان کرمی، سوگل خلیق، حسین امیدی، مارال بنی آدم، علی باقری، فروغ قجابگلو، شیرین اسماعیلی، ساقی حاجی‌پور، فرانک کلانتر، محمد اعلایی، محمد‌رسول صفری، درنا مدنی، محمد موحدنیا و آی‌ت
پ.ن.1: اگه نخونیدش چیزیو از دست نمی‌دین! این متن‌ها رو برای خودم می‌نویسم که بعده‌ها یادم بیاد چه‌ها کردم توی این ماه :)
عمیق‌تر درگیر شدن تو گروه DeArc و طراحی حرفه‌ای آموزش‌های شخصیت شناسی در سطوح مختلف...
اینترنت وصل شد :)))!
شخصیت پردازی هیرکان تهامی با صادق..
حامی طلبی هرا-گونه‌ی یه دوست :)
بانک رفتن و ریختن پولایی که اشتباه شده بود به حسابم (امیدوارم بعدا خودم بفهمم چی نوشتم :دی)
آموزش MBTI به بچه‌های سایه ^_^
خوندن رشد بصورت هف

مشاوره به یه شرکت برای فهمیدن آرکتایپ برندشون... یه جلسه‌ی طولانی و سنگین :)
دیدن اتفاقی دوستای قدیمی تو دانشگاه :)
شمال ژرفی ^_^ به‌ترین و متفاوت‌ترین سفر امسالم و حتی عمرم :) (شامل گپ‌های سطحی و مکالمه‌های عمیق و یوگا و صندلی داغ و رقص و ....)
تئاتر "چهار دقیقه" و "همان چهار دقیقه" با شیرین و کیانا و سعید 3>
انج
نویسنده:پدرام فیضی جدیدترین عکس سارا و نیکا در پشت صحنه «پایتخت ۶» شاید تنها دوقلوهایی باشند که از کودکی تا الان در سریال‌های خوبی حضور داشتند و حالا که ۱۴ سالگی را سپری می‌کنند به ادانزه سوپراستارهای مو سپید کرده مشهور و معروف هستند. سارا و نیکا زمانیکه ۸ ماهه بودند در سریال نوروزی دوباره زندگی بازی می‌کردند و بعد از آن به پایتخت آمدند. وقتی سری اول سریال «پایتخت» روی آنتن رفت، سارا و نیکا دو دختر بچه بودند که حالا پا به پای این سریال محب
دانلود قسمت ۹ سریال سرباز با لینک مستقیم
دانلود نهم سریال سرباز, دانلود سریال ایرانی جدید , دانلود سریال جدید
سریال زیبای Sarbaz
دانلودز فیلم (اس استاروی قدیم)
لینک دانلود امشب ..
ژانر سریال : کمدی
امتیاز سریال : ۷.۷/۱۰ – ۵,۴۹۷ رای
رده سنی :  —
کارگردانان : هادی مقدم دوست
بازیگران : آرش مجیدی، الیکا عبدالرزاقی، رویا تیموریان، جمال اجلالی، اسماعیل محرابی، کوروش تهامی، نیما شعبان‌نژاد، سیاوش خیرابی، پدرام شریفی، افسانه کمالی، علی عامل هاشمی
نام اثر: ماموریت غیر ممکن
کیفیت ها: full hd 1080p – hd 720p – sd 480p
مخاطب: بزرگسالان
نوع فیلم: سینمایی
محصول: ایران
موضوع: کمدی | اجتماعی
کارگردان: یعقوب غفاری
نویسنده : اباریس تنظیفی
تهییه کننده : محمود فلاح
با هنرنمایی: پژمان بازغی , محمدرضا شریفی‌ نیا , امیرعباس  گلاب , مهران رجبی , حامد همایون , جمشید هاشم پور , رضا یزدانی
سال تولید: 1396
تاریخ انتشار: 1398
مدت زمان: 79 دقیقه
درباره فیلم ماموریت غیر ممکن :
ماموریت غیر ممکن فیلمی کمدی به کارگردانی یعقوب
دانلود رایگان  سریال هم گناه با کیفیت HD
  قسمت ششم به صورت رایگان اضافه شد  
کیفیت 480p , 720p , 1080p اضافه شد 
منتشر کننده فایل:Hegza Moviez
ژانر : اجتماعی
زبان : فارسیکیفیت : ۴۸۰p – ۷۲۰p – ۱۰۸۰p فرمت : MP4حجم : متغیرمحصول : ایرانستارگان : پرویز پرستویی ، هدیه تهرانی ، محسن کیایی ، پدرام شریفیکارگردان : مصطفی کیایی
درباره سریال :
خانواده صبوری شامل یک دختر و سه پسر می‌باشد؛ همه اعضای خانواده به جز فریبرز ۵۸ ساله که پسر دوم خانواده و افسر اداره آگاهی است،
دانلود فیلم ایرانی ماموریت غیر ممکن با لینک مستقیم
دانلود فیلم ایرانی ماموریت غیر ممکن با کیفیت عالی : فیلم جذاب و دیدنی به کارگردانی یعقوب غفاری در موضوع کمدی و اجتماعی محصول 1397 ایران با لینک مستقیم و کیفیت فوق العاده بالا را می توانید از سایت پیشگام مووی دانلود و دریافت نمایید.
کارگردان : یعقوب غفاری
موضوع : کمدی ، اجتماعی
محصول : ایران
سال انتشار : 1398
بازیگران فیلم عبارتند از : علی اوجی • پادینا رهنما • سارا خویینی‌ها • مهر
دانلود فیلم ایرانی شبی که ماه کامل شد
شبی که ماه کامل شد فیلمی با موضوع اجتماعی ساخته 1397 نرگس آبیار کارگردانی این اثر را بر عهده دارد از جمل فیلم های دیگر نرگس آبیار می شود به شیار 143 و نفس اشاره کرد. تهیه کنندگی این فیلم بر عهده محمدحسین قاسمی است در این فیلم بازیگرانی مانند الناز شاکردوست ، هوتن شکیبا بازی کردند شما می توانید این فیلم جذاب و تماشایی را از سایت پیشگام مووی دریافت نمایید.
کارگردان : نرگس بیار
ژان
دانلود فیلم ایرانی ماموریت غیر ممکن با لینک مستقیم
دانلود فیلم ماموریت غیر ممکن : فیلم جذاب و دیدنی به کارگردانی یعقوب غفاری در موضوع کمدی و اجتماعی محصول 1397 ایران با لینک مستقیم و کیفیت فوق العاده بالا را می توانید از سایت پیشگام مووی دانلود و دریافت نمایید.
کارگردان : یعقوب غفاری
موضوع : کمدی ، اجتماعی
محصول : ایران
سال انتشار : 1398
بازیگران فیلم عبارتند از : علی اوجی • پادینا رهنما • سارا خویینی‌ها • مهران رجبی • نسرین نصرت
این روزا که از سرکوچه رد می‌شم، هربار به تو فکر‌ می‌کنم که اسمتم نمی‌دونستم. هزاربار توی راهرو می‌دیدمت و سلام نمی‌کردم. که یه‌بار توی کوچه، گمان کردم تنهام و جلوی تو رقصیدم. بعد دیدمت و برات سرتکون دادم. به تو فکر‌ می‌کنم که اصلا یادم نمیاد تو مهمونی چه طوری بودی. چی پوشیده‌بودی؟ اصلا می‌رقصیدی؟ حواسِ من که نبود.
لابد تو هم اسم منو نمی‌دونستی. عصرا که می‌رسیدم خونه، تا وقتی آسانسور بیاد، جلوی واحدی که همیشه توش مهمون بودی وایمیسادم و
دانلود قسمت دوم سریال ایرانی هم گناه با کیفیت عالی 1080p Full HD
سریال هم گناه قسمت 2 با کیفیت 1080p & 720p & 480p
کارگردان: مصطفی کیایی | ژانر: اجتماعی | سال تولید: 1398 | تاریخ انتشار: از اسفند 1398
خلاصه داستان:خانواده صبوری خانواده‌ای بزرگ و قدیمی است که سال‌هاست در کار صادرات و واردات گل و گیاه است. آن‌ها در خانه‌ای قدیمی همچنان در آرام
کارگردان: مصطفی کیایی | ژانر: اجتماعی | سال تولید: 1398 | تاریخ انتشار: از اسفند 1398
خلاصه داستان:خانواده صبوری خانواده‌ای بزرگ و قدیمی است که سال‌هاست در کار صادرات و واردات گل و گیاه است. آن‌ها در خانه‌ای قدیمی همچنان در آرامش با هم زندگی می‌کنند، ورود جوانی به این خانواده زندگی همه خانواده را دستخوش تغییراتی می‌کند که…
بازی

امشب بعد از کلی تقلا رفتم که کتاب جدیدی بخرم
سیم ورودی تلفن چیده شده_بدون دلیل و احتمالا غیرعمد_ پس اینترنت ندارم
فلت لپ تاپم خراب شده و صفحه اش مدام و هر لحظه تیره میشود پس نمیتوانم فیلم ببینم یا داستان کوچکی که عصر به ذهنم رسید را بنویسم 
پس تصمیم گرفتم سری به شهر کتاب بزنم و کتابی که "پدرام عزیز"  معرفی کرد را بخرم 
شهر کتابی که نزدیک خانه ام است تا قبل از این اصلا شبیه کتابفروشی نبود 
که اگر حتی یک بار سری به شهر کتابی زده باشی متوجه منظور
روش صحیح رزرو هتل
اهمیت پیش رزرو هتل در سرعین

با اینکه سفر و مسافرت از لذت بخش ترین زندگی همه افراد است اما انتخاب مقصد و محل اقامت میتواند مهمتر باشد اینکه شما برای اقامتتان یک هتل، ویلا، یک خانه روستایی و یا برپا کردن یک چادر را نتخاب کرده باشید.در گذشته اگر هدف مسافر برای اقامت انتخاب هتل بود، مسافر باید حتما در محل مقصد قرار میگرفت و بعد هتل مورد نظرش را انتخاب و برای ررزو اقدام میکرد اما خوشبختانه در دنیا امروز شما میتوانید قبل از زمان
دانلود فیلم ایرانی کار کثیف
دانلود رایگان فیلم ایرانی کار کثیف با لینک مستقیم و کیفیت بالای HD
دانلود با سرعت بالا
دانلود فیلم کار کثیف با لینک مستقیم
موضوع : اجتماعی
محصول کشور : ایران
محدودیت سنی : ۱۵-
مدت زمان فیلم : – دقیقه
سال ساخت : ۱۳۹۶
کارگردان : خسرو معصومی
تهیه کننده : خسرو معصومی
بازیگران : پدرام شریفی, الهام نامی ,شاهرخ فروتنیان ,لوون هفتوان , رضا فیاضی, خیام وقار کاشانی , مهران نائل , اکبر معززی , نیکان فهیم نیا , کامران فیوضات 

✅ رودی در پایین دست به پنج نهر تقسیم می‌شد و آب رود بین این ۵ نهر توزیع می‌شد.
✅ حالا تصور کنید ۴ نهر را مسدود کنند.
✅ آب نهر پنجم، طغیان می‌کند و ۵ برابر می‌شود.
✅ و تصور کنید که فشار آب، هر آن سد روی دو نهر دیگر را بشکند.
✅ آب نهر پنجم به کمتر از نصف کاهش می‌یابد.
 ✅ نام نهر پنجم بورس است.
دانلود رایگان سریال هم گناه + آرشیو کامل
دانلود رایگان سریال هم گناه به کارگردانی مصطفی کیایی
کارگردان: مصطفی کیایی | ژانر: اجتماعی | سال تولید: 1398 | تاریخ انتشار قسمت اول: 5 اسفند ماه 1398
آپدیت : قسمت اول اضافه شد...
خلاصه داستان: خانواده صبوری خانواده‌ای بزرگ و قدیمی است که سال‌هاست در کار صادرات و واردات گل و گیاه است. آن‌ها در خ
کارگردان: مصطفی کیایی | ژانر: اجتماعی | سال تولید: 1398 | تاریخ انتشار قسمت اول: 5 اسفند ماه 1398
آپدیت : قسمت چهارم اضافه شد...
خلاصه داستان: خانواده صبوری خانواده‌ای بزرگ و قدیمی است که سال‌هاست در کار صادرات و واردات گل و گیاه است. آن‌ها د
آپدیت : قسمت پنجم اضافه شد...
خلاصه داستان: خانواده صبوری خانواده‌ای بزرگ و قدیمی است که سال‌هاست در کار صادرات و واردات گل و گیاه است. آن‌ها در
کارگردان : مصطفی کیاییژانر : اجتماعیسال تولید : 1398تاریخ انتشار : 1398مدت زمان هر قسمت : 50 دقیقهکیفیت : WEB-DLفرمت : MP4تهیه کننده : مصطفی کیاییخلاصه داستان : خانواده صبوری خانواده‌ای بزرگ و قدیمی است که سال‌هاست در کار صادرات و واردات گل و گیاه است. آن‌ها در خانه‌ای قدیمی همچنان در آرامش با هم زندگی می‌کنند، ورود جوانی به این خانواده زندگی همه خانواده را دستخوش تغییراتی می‌کند که…بازیگران : پرویز پرستویی، مهتاب کرامتی، هدیه تهرانی، محسن کیایی،
آپدیت : قسمت ششم اضافه شد...
خلاصه داستان: خانواده صبوری خانواده‌ای بزرگ و قدیمی است که سال‌هاست در کار صادرات و واردات گل و گیاه است. آن‌ها در خ
آپدیت : قسمت نهم اضافه شد...
آپدیت : قسمت هشتم اضافه شد...
خلاصه داستان: خانواده صبوری خانواده‌ای بزرگ و قدیمی است که سال‌هاست در کار صادرات و واردات گل و گیاه است. آن‌ها در
کارگردان : مصطفی کیاییژانر : اجتماعیسال تولید : 1398تاریخ انتشار : 1398مدت زمان هر قسمت : 50 دقیقهکیفیت : WEB-DLفرمت : MP4تهیه کننده : مصطفی کیاییخلاصه داستان : خانواده صبوری خانواده‌ای بزرگ و قدیمی است که سال‌هاست در کار صادرات و واردات گل و گیاه است. آن‌ها در خانه‌ای قدیمی همچنان در آرامش با هم زندگی می‌کنند، ورود جوانی به این خانواده زندگی همه خانواده را دستخوش تغییراتی می‌کند که…بازیگران : پرویز پرستویی، مهتاب کرامتی، هدیه تهرانی، محسن کیایی،
دانلود رایگان قسمت اول سریال ایرانی هم گناه
قسمت اول سریال هم گناه 1 به کارگردانی مصطفی کیایی
کارگردان: مصطفی کیایی | ژانر: اجتماعی | سال تولید: 1398 | تاریخ انتشار: 5 اسفند ماه 1398
خلاصه داستان: خانواده صبوری خانواده‌ای بزرگ و قدیمی است که سال‌هاست در کار صادرات و واردات گل و گیاه است. آن‌ها در خانه‌ای قدیمی همچنان در آرامش با هم
دانلود رایگان قسمت ششم سریال ایرانی هم گناه
قسمت ششم سریال هم گناه 6 به کارگردانی مصطفی کیایی
کارگردان: مصطفی کیایی | ژانر: اجتماعی | سال تولید: 1398 | تاریخ انتشار: 18 فروردین ماه 1399
خلاصه داستان: خانواده صبوری خانواده‌ای بزرگ و قدیمی است که سال‌هاست در کار صادرات و واردات گل و گیاه است. آن‌ها در خانه‌ای قدیمی همچنان در آرامش با
دانلود رایگان قسمت دوم سریال ایرانی هم گناه
قسمت دوم سریال هم گناه 2 به کارگردانی مصطفی کیایی
کارگردان: مصطفی کیایی | ژانر: اجتماعی | سال تولید: 1398 | تاریخ انتشار: 12 اسفند ماه 1398
خلاصه داستان: خانواده صبوری خانواده‌ای بزرگ و قدیمی است که سال‌هاست در کار صادرات و واردات گل و گیاه است. آن‌ها در خانه‌ای قدیمی همچنان در آرامش با هم
دانلود رایگان قسمت نهم سریال ایرانی هم گناه
قسمت نهم سریال هم گناه 9 به کارگردانی مصطفی کیایی
کارگردان: مصطفی کیایی | ژانر: اجتماعی | سال تولید: 1398 | تاریخ انتشار: 8 اردیبهشت ماه 1399
خلاصه داستان: خانواده صبوری خانواده‌ای بزرگ و قدیمی است که سال‌هاست در کار صادرات و واردات گل و گیاه است. آن‌ها در خانه‌ای قدیمی همچنان در آرامش با
آپدیت : قسمت دهم اضافه شد...

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها