نتایج جستجو برای عبارت :

منهدم و منعدم باد

هزار جهد بکردم که سرّ عشق بپوشم
نبود بر سر آتش میسرم که نجوشم
(سعدی)

منهدم و منعدم باد
طرفداری از امپریالیسم در
ایران!

کلیه عاقدین برجام را تیرباران کنید!
کلیه هواداران مذاکره با امپریالیسم را تیرباران کنید!
                                                                   بهداد
طهران، 8 تیرماه 1398                           

بعدالتحریر:
عرب در بیابان ملخ می خورد
سگ اصفهان آب یخ می خورد!
ایران مسئولیت منهدم کردن هواپیمای اکراینی را بر عهده گرفت.

اون دوستانی که فکر میکردن مردم هیچی حالیشون نیست و همش چرت و پرت میگن و توهم زدن و اصلا چطور ممکنه ایران یه هواپیمای مسافربری رو مهندم کرده باشه،دلم میخواد الان قیافه شونو ببینم...

از رستم پیروز همین بس که بپرسند
از کشتن سهراب به تهمینه چه گفتی؟

خطابیه به  سنایروسیه و مردم ایران 
بنام مسیح
بنام پدر، فرزند و روح القدس
بنام مریم عذرا
ما بعنوان یک فرزند کوچک مردم ایران در صورت تدارکات امپریالیسم و سرمایه‌داری جنایتکار غرب (اروپا، امریکا، ژاپن، اقیانوسیه) و کشورهای دست‌نشانده‌شان در امریکای لاتین برای جنگ سبک لیبی در ونزوئلا می‌طلبیم هر هواپیمای جنگی یا غیرجنگی که بدون اجازه دولت ونزوئلا وارد فضای هوایی آن کشور شود نظیر بمباران  سه هزار هواپیمای جنگی در جریان بمباران فضای ممنو
️مردم را هوشیار کنید، ماشین عملیات روانی دشمن در حال تولید محتواست! پس از جنایت تروریستی آمریکا و به شهادت رساندن فرمانده شجاع ایرانی #شهید_حاج_قاسم_سلیمانی و نایب رئیس سازمان حشدالشعبی عراق شهید ابومهدی المهندس، و پس از تشییع جنازه قیامت گونه در ایران و عراق و واکنش های شدید مردمی در منطقه، ایران یک سیلی کوچک به گوش آمریکا نواخت که پس از جنگ جهانی دوم بی سابقه بود چراکه هیچ کشوری تاکنون بصورت مستقیم و رسمی هیچ هدف آمریکایی را منهدم نکرده
کشتی ما را توقیف می کنند؛ بلا فاصله مقابله به مثل می کنیم.
تحریم می کنند، قیمت دلار پایین می آید!
پهباد استثنائی آمریکا را منهدم می کنیم؛ برای آبرو داری دروغ می گوید.
برای پیشنهاد مذاکره، میانجی می فرستد، جاسوسهایش را کف دستش می گذاریم.

یعنی هنوز هستند کسانی که نخواهند این حرفها را بشنوند تا مجبور شوند به خودشان افتخار کنند؟؟
کشتی ما را توقیف می کنند؛ بلا فاصله مقابله به مثل می کنیم.
برجام را پاره می کنند، دوباره تحریم می کنند، اعتبار دلار پایین می آید!
پهباد استثنائی آمریکا را منهدم می کنیم؛ برای آبرو داری دروغ می گوید.
برای پیشنهاد مذاکره، میانجی می فرستد، جاسوسهایش را کف دستش می گذاریم.

یعنی هنوز هستند کسانی که نخواهند این حرفها را بشنوند تا مجبور شوند به خودشان افتخار کنند؟؟
سرگذشت واقعی هیون هی دختری باهوش و خوشگل جاسوس کره شمالی که یک هواپیما کره جنوبی با ۱۱۵ نفر را منهدم میکند و قبل از خودکشی با سیانور در بحرین دستگیر میشود و به کره جنوبی تحویل داده میشود و در انجا متوجه دروغ پرداری های حاکم خونخوار کره شمالی درباره کره جنوبی و باقی کشورهای اروپایی و..می شود...
خیلی جالب بود
_یک اخلاق بدی دارم وقتی جایی کامنت می گذارم اگر همان روز سر بزنم‌یا نهایتا همان هفته پاسخ رو خواهم خواند و در صورت نیاز جواب..وگرنه به کل ی
بسم الله الرحمن الرحیم
آیا کاسه‌ی کسانی که شش سال پیش طرح قبلی سوخت را بی‌هوده خواندند و آن را صرفا به جهت حرف‌های انتخاباتی که زده بودند، برداشتند
و دو نرخی بودن آن را عامل فساد دانستند

و کسانی که خالصا لوجه الله و برای مردم کار می‌کنند و به غرب و شرقی که منهدم شده، متمایل نیستند، یکسان است؟
یک جریان، جریان انقلابی که به نفع مردم کار کرده‌اند و همیشه در صحنه بوده‌اند.

در مقابل شبه جریانات مختلفی حضور دارند:
یکی از آن‌ها شبه جریانی
امام رضا(علیه السلام):هرکس نتواندکفاره گناهان خودرا بپردازدبایدبرمحمدوآلش درودفراوان بفرستدکه آن گناهان را منهدم  می سازد.
امیرالمؤمنین علی(علیه السلام):اگرنمازگزار میدانست چه رحمتی اورا فرا گرفته , سرازسجده بر نمی داشت.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):هرکس درکارخیری به رویش گشوده شودبایددراستفاده ازاین فرصت بشتابد زیرا او نمیداندکه این در کی به رویش بسته میشود.
پیامبر(صلی الله علیه وآله):خداوندتبارک وتعالی هرگاه ماندگاری یا رشدمردمی ر

جا می‌گذاریم بخشی از خودمان رادر کوچه پس کوچه‌های شهرها و آبادی و ...و آن هنگام که در مسیر آشنا قرار می‌گیریم یافتن موقتی بخشی از وجود خویش، معشوفمان می‌کند...اماتا ابد نمی‌توان مانددلمان برای تکه‌های دیگرمان تنگ می‌شودگام برمی‌داریم؛ بخش پیوند شده‌ی فعلی از ما جدا می‌شود و دوباره می‌رود سر جایش...گاهی به روی نیمکتی، وقت‌هایی زیر سایه درختی، کنار بوته‌ای و....امازود به زود سنگ‌فرش‌ها را تغییر می‌دهند، رنگ ساختمان‌ها و نماشان
ادامه تفسیر بیت اول گلشن راز شیخ محمود شبستری رحمه الله علیه
بنام آنکه جان را فکرت آموختچراغ دل به نور جان برافروخت
در ادامه معنای واژه فکرت بودیم.
تمامی انسان ها دارای فکرت هستند، و این فکرت در کنار جان دو ودیعه و هدیه الهی برای انسان هستند. فهمیدیم که فکرت به معنای عقل و خرد است. حال ممکن است سوال شود که مراد از عقل چه نوع عقلی است؟ آیا عقل حسابگر و یا عقل قدسی و اشراقی؟ باید گفت که عقل واحد است و این ها مراتب و درجات و جلوه های عقل هستند. انسا
گزینه های روی میززیادهست این حرف کاخ سفیدنشین هابصورت غیرمستقیم به جنگ های اتمی مرتبط بود.
قلب کاخ سفیدنفت واورانیوم وسرمایه فکری وبودجه ای بزرگ بودکه همه آن ناشی ازچپاول وغارت وحمایت ازگروهک های تروریستی همچون منافقین وداعش بود.این گروه هاحکم آورنده سرمایه فکری ومالی راداشتند.این سرمایه فکری نتیجه اش ساخت سلاح وبزرگراه وغیره بود.
درکل میزان سرمایه انسانی بزرگتربرابربامیزان هوش واستعدادبیشتربود.این سرمایه فکری بودکه به جنگ میرفت واگ
سهم ما از دنیا و عاشقی، تنها تماشا بود و بس... 
شاید خیلی فرصت ها هم پیش اومد و بخاطر نبود شفافیت منهدم شد... دلگرفته ام.... چه زود دیر میشود. چشم به هم بزنم به میانسالی تنهایی ام قدم میگذارم.... و دست های خالی ام را در اطرافم می چرخانم و خودمو تو گهواره ی تنهایی ام تکان میدهم.
اینقدر نامه نوشتم برای کسی که هیچ وقت نیامد... و شاید هیچ وقت هم نبود... خدایا تنها تو میدونی که چه لحظه هایی بر من گذست و چه اشک هایی که از قلبم روانه ی چشمانم کردم.... 
حتی شکست عشق
زندگی نامه کامل شهید محمد حسین فهمیده
رادیوی جمهوری اسلامی ایران با قطع برنامه های خود اعلام می کند که نوجوانی سیزده ساله با فداکاری زیر تانک عراقی رفته آن را منفجر کرده و خود نیز به شهادت رسیده است . امام قدس سره در پیامی که به مناسبت دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صادر می کنند، جملات معروف خود را پیرامون او می‌فرمایند: رهبر ما آن طفل سیزده ساله ای است که با قلب کوچک خود که ارزشش از صدها زبان و قلم بزرگ تر است، با نارنجک ، خود را زیر تانک
ساختمان پلاسکو در تهران در 30 دی 1395 طبقات هشتم و نهم این ساختمان که بیشتر
شامل واحدهای تولیدی لباس بودند پس از گذشت 5 .3 ساعت آتش سوزی کل ساختمان به طور پیشرونده
فرو ریخت.یکی از
مکانیزم های خرابی سازه که توجه زیادی را در ده های اخیر به خود اختصاص داده خرابی
پیشرونده می باشد در این پدیده یک یا چند عضو سازه ای بدلیل انفجار ناگهان خراب می
شوند وهر باز توزیع باری باعث خرابی دیگر المان های سازه ای می شود وساختمان ها به
طور پیشرونده منهدم می شود 
اینكه سلاح فروخته شده دراثرتعویض محل فروش یامدت زمانی بالاارزش بالایی میافت برای دونالدوحشت آفرین بود.
اوهمیشه ازیادآورشدن عبارت كاغذفاقدارزش واهمه نداشت.معاهدات اسلحه وغیره بیشترزیان نصیبش میكردند.
امكان داشت كشورهاسلاح هارامهندسى معكوس كنند.ازآن جهت تحمیل قوانین استفاده كنندیاازآن بعنوان جانشین طلاودلاراستفاده كنند.
فكراوسراسرسودآورى نداشت دركل بروزبودن همه سلاح هادركشورهاراخواستارنبود.شایدبرایش دنیاجوردیگری معنی پیدامینمو
 حاج قاسم سلیمانی بعد از بیست سال، در مقابل دوربین قرار گرفت و با نشریه مسیر، وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب، درباره جنگ ۳۳روزه به مصاحبه پرداخت. در بخشی از مصاحبه، حاج قاسم چنین می گوید: در آن کوران حوادث که خیلی سخت بود، یکی از برادرهای حزب الله که اهل تدین و تشرع بود و در جنوب مسئول بود، در حالتی که به تعبیر خودش حالت خواب نبوده گفت« دیدم یک بانویی آمد و یک یا دو بانوی دیگر هم در کنارش بودند. من در عالم خواب حس کردم حضرت زهرا (سلام
با فرا رسیدن فصل سرما، شیوع سرماخوردگی، زکام، گلودرد، سرفه، آبریزش بینی و … افزایش می یابد. اگر شدت این علائم زیاد باشد ناگزیر به پزشک مراجعه خواهید کرد. اما می توان با روش های خانگی هم بسیاری از این علائم را تسکین داد. درمان های خانگی و طبیعی به سرعت داروهای شیمیایی اثر نمی گذارند؛ اما ماندگاری بیشتری دارند و بی خطرتر و مطمئن تر می باشند.
از دمنوش های گیاهان دارویی مانند پیچ امین الدوله، میخک، بابونه، و نیز سرکه سیب و انار برای تسکین گلودرد
دشمن پس از انقراض در عملیات «الی بیت المقدس» و عقب نشینی سراسری خود که بوسیله آزادی خرمشهر انجامید، اندکی از بلندی های مرزی جبهه میانی را تو اشغال خود نگه داشت تا دید و اشراف کافی بر منطقه عمومی دهلران داشته باشد. طراحی عملیات قدس سه بر همین اساس و بوسیله تناسب راهکارهای موجود تو منطقه از دو محور صورت گرفت. موقعیت منطقه عملیاتی قدس سه از لفظ متخاصم به فراز های «مین منصور» و درمیان افراد محلی به «فره سیاه» مشهور است. این منطقه در محور عمومی د
 سی ان ان میگوید آمریکا و ایران برای هدف قرار دادن پایگاه عین الاسد توافق نموده و موشک باران کاملا نمایشی است. بی بی سی اذعان کرده که موشک روسی بویینگ را منهدم کرده است و یورونیوز در نهایت دیدگاهش این است که پدافند موشکی تهران هواپیمای مسافربری را هدف قرار داده! حالا اگر بر فرض بعید بپذیریم ایران و آمریکا در این مسئله توافق داشته اند و در عین توافق سامانه پدافندی ایران  فعال بوده است، چگونه قبول کنیم که موشک روسی پرتابی را همین سامانه پدافن
احتمالا تجربه این را داشته‌اید یا شنیده‌اید که دانشجویان تحصیلات تکمیلی وقتی به یک دانشگاه خارجی درخواست پذیرش می‌دهند بعد از مدت‌ها گشت و گذار رشته و گرایش و استاد مورد نظرشون رو انتخاب می‌کنند و بعد گام بعدی را برمی‌دارند، بگذریم که در ایران بعد طی کنکور تازه دانشجو متوجه می‌شود چه دانشگاهی قبول شده و گرایش و علایق پژوهشی هر استاد چیست و چه بسا در این مرحله در دوراهی انصراف یا گرفتن مدرک پیش می‌رود.من اما تجربه‌ی متفاوتی داشتم یعنی

نکته اول: چرا این هواپیما به سمت سامانه پدافندی در حال حرکت بوده؟ و در این شرایط حساس مسیر دیگری را برایش تعیین نکرده اند؟
نکته دوم: چرا پدافند هوایی فوق العاده پیشرفته ایران که می تواند پیشرفته ترین پهباد جهان را، آن هم در حالت چراغ خاموش و مخفی، رهگیری و منهدم کند، نمی تواند یک هواپیمای مسافربری را از یک موشک کروز تشخیص دهد؟؟؟!!!
.
سه حالت بیشتر وجود ندارد:
حالت اول: به سیستم هواپیمایی کشور نفوذ شده.
حالت دوم: به سیستم پدافند هوایی کشور نفوذ
دلاوری 
که شبـی
اقتدا بہ مولا کرد
قسم به عشـق ؛ 
که در زینبیه غوغا کرد ...
تکاور تیپ۶۵ نیروهای‌ویژه هوابرد ارتش نهمین شهید مدافع‌حرم استان گلستان و هفتمین شهید مدافع‌حرم ارتش جمهوری اسلامی ایران اواخر اسفند ۱۳۹۴ برای مبارزه با تکفیری‌ها عازم سوریه شد.
شهامت او در منطقه عملیاتی آنقدر بالا بود که تا نزدیکی چند قدمی تانک‌های دشمن پیش می‌رفت و با تاکتیک‌ها و شجاعت خاص آنها را منهدم می ڪرد .او استادِ انهدام تانکهای داعش بود.
یک نیروی نظامی و
کارگاه روزهای شنبه به خاطر تعطیلات این هفته تشکیل نشد. بیش از دو سوم کتاب "مادام بوواری" رو خوندم و فردا قراره راجع به ویژگی‌های نثر آقای "گوستاو فلوبر" کمی حرف بزنیم. دو شب پیش از سر شیطنت یه نگاهی به قفسه‌ی کتاب‌های به‌تازگی منتشرشده انداختم، چشمم به "تصویر دوریان گِرِی" و "به سوی فانوس دریایی" روشن شد. این ماه اشتراک شش‌ماهه‌ام تموم میشه، مکث نکردم و بی‌تردید اون‌ها رو برداشتم. شروع به شنیدن تصویر دوریان گری کردم.
به طور تصادفی کلیپی بر
سلام لطفا بخاطر اهداف سیاسی کاری نکنید که دستها در لحظه بلرزد و بجای اینکه موشک اتمی آمریکا روی هوا منهدم شود روی سر همه فرود آید که آنوقت خشک و تر با هم خواهد سوخت ما هنوز در شرایط نبرد با دشمن هستیم این همان سپاهیست که ۴۰ سال از تمامیت ارضی کشور دفاع کرد این همان سپاهیست که به پیشرفتهای موشکی آن افتخار می کنیم و احساس امنیت داریم و نمی ترسیم که پایگاه کدخدا را زده ایم این همان سپاهیست که در محاصره کامل اقتصادی و تحریم ما را از نظر موشکی به
رادیوی جمهوری اسلامی ایران با قطع برنامه های خود اعلام می کند که نوجوانی سیزده ساله با فداکاری زیر تانک عراقی رفته آن را منفجر کرده و خود نیز به شهادت رسیده است. امام قدس سره در پیامی که به مناسبت دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی صادر می کنند، جملات معروف خود را پیرامون او می فرمایند: رهبر ما آن طفل سیزده ساله ای است که با قلب کوچک خود که ارزشش از صدها زبان و قلم بزرگ تر است، با نارنجک، خود را زیر تانک دشمن انداخت وآن را منهدم نمود و خود نیز ش
اس-۳۰۰ (به روسی: С-300) یک سامانه موشکی سطح‌به‌هوایدوربرد و خودکششی با قابلیت استفاده در تمامی ارتفاع‌هاست که در اواخر دهه ۱۹۷۰ در شرکت همکاری‌های صنعتی آلماز برای نیروی دفاع هوایی شوروی ساخته شد. مدل‌های مختلف این موشک در نام‌گذاری ناتو با نام‌های سام ۱۰، سام ۱۲ و سام ۲۰ شناخته می‌شوند.
گروه اس-۳۰۰سام ۱۰، سام ۱۲ و سام ۲۰

S-300 سامانه ضدهوایی اس-۳۰۰ در نمایش عمومی سال۲۰۰۹.
این گزارش ارزیابی توانایی سامانه اس 300 در درگیری با اهداف دارای

جنگ تحمیلی عراق علیه ایران 2887 روز به طول انجامید که طی آن هزار روز نبرد فعال صورت گرفت که 793 روز حمله از سوی رزمندگان اسلام بود و 207 روز از سوی ارتش متجاوز بعثی در طول جنگ شمار 381 هزار و 680 نفر از نیروهای دشمن کشته و یا زخمی شدند و 72 هزار نفر به اسارت نیروهای اسلام در آمدند. در این هشت سال 371 فروند هواپیما و 82 فروند بالگرد دشمن منهدم شد. 1700 دستگاه تانک و نفربر، 480 قبضه توپ و سه هزار و 363 دستگاه خودرو نظامی به غنیمت ایران در آمد و و پنج هزار و 758 دستگا
فکر و عملِ توأمان افسران جنگ نرموقتی درباره ی وضعیت «آتش به اختیار» سخن می گوییم، باید بدانیم که این فرمان ناظر به چه کسی صادر شده است؟ مخاطبِ صریحِ این کلام کیست؟بر اساس اندیشه ی حضرت امام خمینی رحمه الله و حضرت آیت الله خامنه ای، وقتی از مأموریت های نظام اسلامی سخنن می گوییم به تعبیر مشترک کلیدی و مهمی می رسیم با عنوان «فتح الفتوح انقلاب اسلامی»: «امام بزرگوار ما در یک حادثه ى مهم جنگى در قضیه ى یک عملیات که پیروزى اى به دست رزمندگان آمده ب
یه انتقادِ کوچیک!
۱۶ آذری که فقط اسمش روز دانشجوست!
یک سال چرخید و مجددا رسیدیم به ۱۶ آذر! روزی که فقط اسمش روز دانشجوست! 
این را میگویم چون هر جا که باید پشت دانشجو بود، مقابلش قرار میگیرند! هر جا که دانشجو ایده داده، ایده اش را منهدم کردند! هر جا خواسته همکاری کند، دستش را قطع کردند! هر بار خواسته پا بگیرد، زمین گیرش کردند! جامعه ی فعال یعنی جامعه ای که دانشجو در آن فعال باشد و قلب تپنده اش باشد! سال قبل خیلی درگیر فعالیت های دانشجویی نبودم، ول
لیدی هستم ! صبح از خواب که بیدار شدم اول قسمت جدید گات رو دانلود کردم بعد دوش گرفتم و روغنی که دیشب به موهام مالیده بودم رو شستم . بعد جناب دامادک زنگ زد که چیکار میکنی ؟ حال و حوصله ندارم بیا بریم تره بار خرید کنیم !! ( بله بله ما تفریح مون اینه که بریم تره بار خرید کنیم :/ ) گفتم کی میرسی ؟ گفت نیم ساعت چهل دقیقه دیگه . الان ساعت چند بود ؟ یازده .گفتم تا میاد ظرف ها رو بشورم و دستی به سر و روی آشپزخونه بکشم . ساعت یازده و ربع زنگ زد گفت من جلوی درم :/ گفت
دردامنه خلیج فارس همیشه ماهیگیرانی بودندکه به روش سنتی ماهیگیری مینمودنددراین خلیج اتفاقات دردناکی رخ میداد.سقوط هواپیمای مسافربری.کندن بال ماهی وحتی کوسه.ازبین بردن کلی ماهی های منطقه باتورهای اسرائیلی جهت صیدوفروش توسط شرکت های اجاره ای که قراردادی ارزان قیمت باسازمان شیلات ودولت جمهوری اسلامی ایران امضامینمود.ملت جمهوری اسلامی که همیشه برنج ایرانی وماهی درسفره خودداشت حالانه برنج تولیدداخل راداشت ونه ماهی های خلیج فارس برسفره دا
تکاوران حاضر در گروههای تروریستی «جبهه النصره» و «اجناد القوقاز» که تحت حمایت ترکیه قرار دارند، حملات گسترده‌ای به شهرک راهبردی «سراقب» در استان ادلب سوریه انجام دادند.
یک منبع در لشکر ۲۵ ارتش سوریه خبر داد که این درگیری‌ها صبح امروز (چهارشنبه) به شدت در جریان بوده و تا بعدظهر، از شدت آن کاسته شده و هیچ تغییری در نقشه میدانی این منطقه، رخ نداده است.
این منبع به خبرگزاری اسپوتنیک گفت که ارتش سوریه در جریان دفع این حملات گسترده، حدود ۱۵۰ ترو
نجد در زمان شیخ محمد بن عبد الوهاب: شرک همه جای نجد را گرفته بود، مردم با درخت و سنگ و قبور  تبرک می جستند و خرافه پرستی خیلی زیاد بود. و کسی نبود که آنها را از این خرافه باز دارد و شیخ محمد بن عبد الوهاب سعی کرد که آنها را از این بدعات و شرک دور بدارد اما آنها نمی کردند.
رفتن شیخ محمد بن عبد الوهاب برای حج: به قصد حج از عیننه خارج شد و بعد از فراغت با یک عالم بنام عبد الله بن ابراهیم بن سیف در مدینه ملاقات کرد و او  برای ادمه تبلیغ شیخ محمد بن عبد ال
پیشنهادهایی برای مدیران ساختار و تشکیلات:
سازمان چابک و متعامل، شعار زیبایی است که به بهانه آن، مدیران بی‌تجربه ساختارهای سازمان را منهدم می‌کنند.
در حالی‌که بزرگ بودن ساختار در سازمانها مانع چالاکی و تعامل نیست بلکه زیاد بودن الگوی نیروی انسانی مستقیم باعث برخی تاخیرها در طولانی شدن فرآیندها یا بالا رفتن هزینه‌های ستادی است.
توسعه ساختار یعنی داشتن شرح وظیفه و ماموریت و راهبرد و بودجه و قابلیت نظارت و بالا بودن پاسخگویی و ... برای واح
* تاریخ اسلام در حرمین شریفین
هر نقطه‌ی این دو حرم،
بینش‌افزا و ایمان‌پرور است. وجود پیامبر اسلام و حواشی و اطراف وجود آن
حضرت، خاندان بزرگوارش، عبدالمطّلب جدّ آن حضرت، ابوطالب عموی ایشان، فاطمه
بنت اسد همسر محترم ابوطالب ـ که به منزله مادر برای ایشان بود ـ همسرانش
در مدینه و همسر یگانه‌اش خدیجه، سبط اکبرشان و نوادگان عالیقدر و حمزه
عموی بزرگوار دیگرشان، بخش بسیار مهمّی از تاریخ اسلام است.
هم‌چنین غزوه‌ی اُحد و بدر و
مقامات و مساجدی
پیشنهادهایی برای مدیران ساختار و تشکیلات:
سازمان چابک و متعامل، شعار زیبایی است که به بهانه آن، مدیران بی‌تجربه ساختارهای سازمان را منهدم می‌کنند.
در حالی‌که بزرگ بودن ساختار در سازمانها مانع چالاکی و تعامل نیست بلکه زیاد بودن الگوی نیروی انسانی مستقیم باعث برخی تاخیرها در طولانی شدن فرآیندها یا بالا رفتن هزینه‌های ستادی است.
توسعه ساختار یعنی داشتن شرح وظیفه و ماموریت و راهبرد و بودجه و قابلیت نظارت و بالا بودن پاسخگویی و ... برای واح
هر بار که کتاب جامعه‌شناسی‌مو نگاه می‌کنم، یاد حرف بابا می‌افتم.
یادمه بچه بودم، کلاس دوم سوم، شایدم کم‌تر. بهش می‌گفتم بابا، دوست داری من بزرگ شدم چی کاره شم؟
می‌گفت من نباید دوست داشته باشم که، من دوست دارم تو کاری رو بکنی که دوستش داری و خوشحال باشی. 
می‌گفتم حالا بگو. 
بعد از کلی اصرار گفت من دوست دارم تو بزرگ شدی جامعه‌شناس بشی. 
گفتم چرا؟
گفت چون جامعه‌شناسا می‌تونن کارای بزرگی بکنن. درسته که پولدار نمی‌شن هیچ‌وقت، درسته که کسی
به نظر می رسد که کاغذ خردکن از جمله تجهیزات مهم برای از بین بردن مدارک مهم است. هنگامی که یک مجموعه یا فرد، دیگر نیازی به اسناد خود ندارد، به دنبال راهکاری است که آن ها را از بین ببرد زیرا نمی توان همانند زباله های دیگر، دور انداخت.
با وجود کاغذ خرد کن می توان به سادگی مدارک را به شکلی تبدیل کرد که قابل استفاده برای دیگران نباشد. این دستگاه می تواند از نوع کاغذ خردکن صنعتی و یا اداری باشد که بسته به اهمیت مدارک و حجم آنها می توان انتخاب کرد.
فرو

کربلا همان جای است که بارها و بارها در درازا تاریخ باره ویرانی و تهاجم پیمان گرفته و از این طریق توانسته به مرکزی اصلی برای انقلاب ها و جریانات سیاسی تبدیل شود و حکومت ها و استعمارگران بسیاری را منهدم کند اما بد نیست بدانید که این شهر نیرومند و مهم مملکت عراق الی سال 61 هجری قمری تنها یک بیابان و صحرای بی آب و علف بزرگ بود که متعلق به در طول تاریخ با اسم های نینوا ، غاضریه و طف یاد می شد ولی بعد از سال 61 هجری قمری این شهر توانسته به واسطه اتفاق
 اسفندیار خدایی
در هیچ‌جای دنیا به اندازه ایران شعار "مرگ بر آمریکا" را نمی‌توان شنید و در هیچ کشوری به اندازه ایران پرچم آمریکا سوخته نمی‌شود. جمهوری اسلامی ایران افتخار می‌کند که تسلیم آمریکا نشده است  و در چهل سال گذشته مقابله با آمریکا را سرلوحه سیاست خارجی خود قرار داده است. در مقابل آمریکا نیز در مقابله با ایران کاهلی نکرده است: حمایت از عراق در جنگ تحمیلی، تلاش برای تغییر رژیم ایران، حمایت از رقبای ایران در منطقه و تحریمهای اقتصاد
کارگاه روزهای شنبه به خاطر تعطیلات این هفته تشکیل نشد. بیش از دو سوم کتاب "مادام بوواری" رو خوندم و فردا قراره راجع به ویژگی‌های نثر آقای "گوستاو فلوبر" کمی حرف بزنیم. دو شب پیش از سر شیطنت یه نگاهی به قفسه‌ی کتاب‌های به‌تازگی منتشرشده انداختم، چشمم به "تصویر دوریان گِرِی" و "به سوی فانوس دریایی" روشن شد. این ماه اشتراک شش‌ماهه‌ام تموم میشه، مکث نکردم و بی‌تردید اون‌ها رو برداشتم. شروع به شنیدن تصویر دوریان گری کردم.
به طور تصادفی کلیپی بر
سپاه
پاسداران  در 12 اردیبهشت 1361 خانه تیمی
فرقه رجوی در کامرانیه تهران را که چند نفر از سرکردگان اصلی و تعدادی اعضای دون
پایه این فرقه در آن مخفی شده بودند را منهدم کرد. از جمله سرکردگان این فرقه که
در این عملیات به هلاکت رسیدند عبارتند از نصرت رمضانی، محمد ضابطی، سوسن میرزایی
قاسم باقرزاده، حمید جلال زاده، پری یوسفی، زکیه محدث، احمد کلاهدوز، محمد تواناییان
فرد، فاطمه (تاجی) مهدوی کرمانی، اقدس تقوی، امیر هوشنگ آق بابا.

این نفرات در مقاطعی
ب
آمد محضر آیت الله حق شناس
رحمه الله علیه، ناراحت و سراسیمه که: حاج آقا چله معروف حاجتروایی زیارت عاشورا را
خواندم اما حاجتم روا نشد. آیت الله حق شناس که چشم برزخی اش زبانزد خاص و عام بود
و باطن آدمها را می شناخت، بغضش ترکید و گفت:« حاجتت به مرز اجابت رسیده بود، فلان
گناه را که مرتکب شدی، قصه عوض شد.«
گناه... گناه... گناه... این
لعنتی حال دلمان را خراب می کند، نعمت مان را منهدم می گرداند، قلب امام زمان مان را
می شکند، حاجتروا شدن مان را به تاخیر می ان
سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز جزئیات عملیات روز گذشته ماموران نیروی انتظامی که به انهدام بزرگترین باند قاچاق مصنوعات نقره در کشور انجامید را تشریح کرد.آفتاب‌‌نیوز :قاسم خورشیدی در گفتگو با تسنیم، با اشاره به کشف محموله بزرگی از مصنوعات نقره قاچاق در شهر مشهد که بالغ بر میلیارد‌ها تومان ارزش ریالی داشته است، اظهار داشت: به دنبال سرنخ‌های به دست آمده از پرونده‌های کوچک قاچاق مصنوعات نقره در استان خراسان رضوی و با همکاری کمیسیون
هر کسی فکر میکند باید برود مسافرت بگذارید برود،بگذارید آزادانه جشن های خیابانی ابلهانه راه بیاندازند،بگذارید بروند دید و بازدید و بگذارید آنها کِ موقعیت را درک نمی کنند آنها را بِ خانه بپذیرند،اجازه دهید بروند خریدِ بی موقع و بی دلیل،آنها را دربِ حرم های مطهر جلوی چشمِ ائمه رها کنید اجازه دهید فریاد بزنند و ویروس را با سرعت بیشتری پخش کنند،اجازه دهید بمیرند و بکشند،یکبار هم کِ ابلهان بِ دست های خود زیستنِ بی ارزشِ خود را داوطلبانه بِ درک
بسم
رب الشهدا و الصدیقین

پیشگفتار کتاب کُنام شیران 
نویسنده و پژوهشگر : امین شعبانی 

جنگ امروز ما ، جنگ نرم است ، رهبر معظم انقلاب امام خامنه
ای (مدظله‌العالی) در تعریف جنگ نرم می فرمایند : " در جنگ روانی و آن چه
که امروز به آن جنگ نرم گفته می شود در دنیا ، دشمن به سراغ سنگرهای معنوی می آید
که آن ها را منهدم کند ، به سراغ ایمان ها ، معرفت ها ، عزم ها ، پایه ها و ارکان
اساسی یک نظام و یک کشور می آید ".

پس طبق فرمایشات امام خامنه ای برای مقابله با جنگ
فرمانده کل سپاه آمده بود منطقه ما، قبل از عملیات رمضان. توی رده های بالا، صحبت از یک عملیات ویژه و ایذایی بود. بالاخره هم از طرف خود فرماندهی سپاه واگذار شد به تیپ ما، یعنی تیپ هجده جوادالائمه (سلام الله علیه).
همان روز، مسوول تیپ یک جلسه اضطراری گذاشت، تازه آنجا فهمیدیم موضوع چیست؛ دشمن تانک های T- 72 را وارد منطقه کرده بود. دو گردان مکانیزه خیلی قوی، پشت خط مقدمش انتظار حمله به ما را می کشیدند. بچه های اطلاعات عملیات ، دقیق و خاطر جمع می گفتند:
عملیات در محور کرخه - دزفول
دومین عملیات غیر کلاسیک محدود
در
این عملیات که در محور کرخه – دزفول و با حضور نیروهای سپاه و کمک ارتش
صورت گرفت ، در دو محور تپه چشمه ، سه کیلومتر پیشروی گردید ، اما در
محور پل نادری مواضع تصرف شده نیروهای خودی ، با پاتک دشمن ذوباره اشغال
شد . این عملیات غیرکلاسیک و محدود در نیمه فروردین ماه 60 اجرا شد و طی
آن رزمندگان خودی با اهدای 20 شهید ، 15 دستگاه تانک و نفربر دشمن را
منهدم و 161 تن از نیروهای عراقی کشته ،
بسم
رب الشهدا و الصدیقین

پیشگفتار کتاب کُنام شیران 
نویسنده و پژوهشگر : امین شعبانی

جنگ امروز ما ، جنگ نرم است ، رهبر معظم انقلاب امام خامنه
ای (مدظله‌العالی) در تعریف جنگ نرم می فرمایند : " در جنگ روانی و آن چه
که امروز به آن جنگ نرم گفته می شود در دنیا ، دشمن به سراغ سنگرهای معنوی می آید
که آن ها را منهدم کند ، به سراغ ایمان ها ، معرفت ها ، عزم ها ، پایه ها و ارکان
اساسی یک نظام و یک کشور می آید ".

پس طبق فرمایشات امام خامنه ای برای مقابله با جنگ

تقدیم به روح مطهر سید شهیدان مقاومت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی
قاسم ای مرد خدا داغ تو بر این دل ماستتا ابد راه تو سر لوحه ی مردان خداست
به خداوند کریمی که تو را هدیه نمودنام تو پرچمِ یاران علی شیرِ خداست
داعش آن نوکر ارباب شیاطین زمانضربتی خورده زشمشیر تو که دست خداست
حرم آل علی بعد ابوالفضل رشیددیگر این گونه ندید مرد دلیر که باوفاست
گرچه کشتند خبیثان دگر جسم تو رالیکن آوازه ی تو شرط همه رمز بقاست
قوم ظالم که فریب خورد و ندانست فقطآرزویت
بنیانگذاران فرقه مجاهدین با پوشش اسلام اما عملکردی کاملاً منطبق بر مکتب
مارکسیست، سازمانی را که می توانست بعنوان یک حزب مطرح در پس از سقوط حکومت پهلوی
فعالیت های سازنده داشته باشد را به سرنوشتی دچار کردند که امروز بعنوان منفورترین
فرقه ضد میهنی و ضدانسانی شناخته می شود.
ایده ی نیاز به روش نوین مبارزاتی برای مقابله با امپریالیسم آمریکایی و
استبداد پهلوی در واقع بهانه ای بود برای خوراندن تفکرات مسموم موسسین و سرکردگان
فرقه مجاهدین به هواد

بنده همیشه به این  گفته ی خود اصرار کاملی داشتم و دارم. برای  افرادجامعه  چه خانم باشد چه و چه آقا  براساس حس صداقت درون که دارند تمایل دارند همیشه همه ی ماجرا اهای رابطه گذشته خود را برای همسر خودشان یا نامزدشان بازگو کنند و بنده با این چیز هیچ مشکلی ندارم مشکل اساسی از جای شروع میشود که ما بخواهیم به حالت دردل از تمام لحظاتی که با فرد گذشته داشتیم بیان کنیم هست .دراصل  با بیان آن موضوعاتی که اصلا ارتباط به رابطه آینده نداردآن خانم یا آن ا
سلام دوستان اومدیم با داستان جذاب بازی پرطرفدار call of duty mw 1.
میخوام توضیح مختصری درباره بازی بدم.این بازی در سال 2008 و چهارمین نسخه از بازی COD میباشد و توسط شرکت اینفینیتی وارد ساخته شده است.درسال 2016 نسخه بازسازی شده همین نسخه بازی به همراه بازی COD infinite warfare وارد بازار شد.
داستان بازی modern warfare 1
شما به دست گروه تروریستی گروگان گرفته شده اید.نکته اینجاست که شما در نقش رییس جمهور عربستان هستید.شخصی به نام خالد ال اسد.رییس جمهور را کشته و فیلم ان جها
سیستم جدیدی که برای تصفیه آب از سوی محققان ارائه و بررسی شده ، بسیار ساده است. یک صفحه پلیمری شامل رزین و مس در جریان آب آلوده انداخته می شود ، با اضافه کردن آب اکسیژنه ، رادیکال های آزاد روی این صفحه پلیمری ایجاد می شود. رادیکال های آزاد در مجاورت این صفحه باقی مانده و در آنجا با باکتری ها تماس برقرار کرده و آنها را منهدم می کنند. محققان در تلاش هستند مس موجود در آب تصفیه شده نهایی را کاهش دهند و اثر سیستم را نیز بر سموم شیمیایی افزایش دهند. آنه
در دنیای پیچیده امروز، زمین به مکانی برای خودکامگی و سلطه طلبی عده ای نژاد پرست تبدیل شده است. کسانی که به جز خودشان به چیز دیگری نمی اندیشند.
اسرائیل، امریکا، انگلیس و هم پیمانان ترسویشان جنگ ها در جهان برپا کرده و می کنند. چه انسان ها که در این جنگ ها از بین رفته اند، اما برای آنها مهم نیست. آنچه برای آنها مهم است اهداف نژاد پرستانه آنها است که با شعارهای عوام فریب مانند گسترش لیبرالیسم و مبارزه با تروریسم بین المللی برپایی جنگ ها را  توجی

راستش این وبلاگ حرفهای منه برای خواهرم
و خواهرِ من خیلی هم سیاسی نیست
ولی تصمیم گرفتم برای خواهرم و بقیه ی اونایی که منو می خونند
چند کلمه ای از اوضاعِ سردرگمِ این روزا بگم:

الف) همه چی خیلی مشکوک به نظر میاد:
    1) ترامپ میگه 52 نقطه رو می زنه    2) به سپاه خبر می دن موشک های کروزِ آمریکا وارد ایران شده
    3) توی تهران یه هواپیمای مسافری به جای موشک کروز ردیابی و منهدم میشه
    4) ترامپ چند ساعت بعد واکنش نشون میده: همه چی خوبه و تحت کنترله
    5) ا
بسم الله الرحمن الرحیم
مردم ایران موارد بسیاری از اعمال جنایتکارانه و خلاف مفاد صریح قواعد بین‌الملل را از سوی دولت آمریکا به یاد دارند؛ ولی در این بین دوازدهم تیر ماه ۱۳۶۷ از یاد و خاطره‌ی مردم ایران هرگز فراموش نخواهد شد. گویی همه چیز از وقوع حادثه‌ای دردناک حکایت داشت. پرواز شماره ۶۵۵ ایران‌ایر از بندرعباس به مقصد دوبی با ۱۵ دقیقه تأخیر به راه افتاد ولی دقایقی پس از پرواز از سوی ناو وینسنس متعلق به نیروی دریایی ارتش تروریستی امریکا

اینم از جشن هپی سامر ما به وقت بچه های یازدهم گرافیک هنرستان حضرت معصومه
آغاز 90 روز آزادی و دراز کشیدن زیر کولر و خیره شدن به سقف رو به همه دانش آموزان گرامی تبریک عرض میکنم!
امیدوارم این تابستون بتونم دوباره وبلاگ جان رو سر و سامون بدم و برگردم به آغوش گرم خانواده^-^
پ.ن:دنبالم نگردید؛ اینجانب منهدم کننده ی شماره 3 از سمت راست می باشم
شنبه هجدهم دی ۱۳۹۵ ساعت 18:31

انگار ذره ای ترس در وجودش نبود ، بدن ورزیده ای داشت ؛ باز هم در عملیات کربلای 5  رشادت
هایش در تاریخ ماندگار شد ؛ در حالی که ضد هوایی نیروهای عراقی نیروهای
اسلام را به رگبار گرفته بود ناگهان «علی» مانند یک صاعقه از جا بلند شد و
با شلیک اولین گلوله یک قبضه را منهدم کرد با اینکه عراقی ها او را زخمی
کردند 3 گلوله دیگر هم شلیک کرد و قبضه دوم عراقی ها را از کار انداخت و
سپس ...
 ( به نقل از حسین عرب)

ن
درحالیکه
مسعود رجوی بهمراه بنی صدر، رییس جمهور مخلوع ایران در سال مرداد 1360 از کشور
فرار کردند. اما رجوی دو نفر از نزدیکترین اعضایش را در تهران جا گذاشت.  اشرف ربیعی همسرش و موسی خیابانی نفر دوم فرقه
در آن زمان.
چرایی اینکه
این دو نفر در ایران و در خانه ای مجلل در تهران، یعنی در دسترس ترین منطقه به
مرکزیت سپاه پاسداران و کمیته نگه داشته شدند، سالها بعد مشخص شد.
شش ماه پس از
فرار مسعود رجوی از کشور، یعنی در 19 بهمن 1360، خانه تیمی موسی خیابانی که مد
ویروس وضدویروس هردواگرنباشندچه اتفاقی رخ میدهدبه ماننداین هست که بارمنفی وبارمثبت درچرخه گیتی نباشد.اگرانسان وآدم ازابلیس بالاترهست علت مشخصی داردوآن این هست که میخوردودفع میکنداینکه درکجامدفوع اوبه گردش رودمهم هست.میتوانددریک چاه فاضلاب به گردش رودوازگازآن هم برای شعله گازروشن نمودن استفاده کرد.اگردررودخانه رهاشوددرآب به طغیان بوجودخواهدآمدیعنی مرگ وزندگی مداوم بوجودمیاید.اگرآدمیزادماهی دریاراشکارکندومانندخفاش خون جهنده داش
اس ۵۰۰ یک سامانهٔ موشکی سطح‌به‌هوا است که توسط شرکتآلماز-آنتی روسیه در حال توسعه است. این سامانه قادر خواهد بود هم‌زمان با ۱۰ پرنده که با سرعت تا ۱۸٬۰۰۰ کیلومتر بر ساعت (۵ کیلومتر بر ثانیه) در حرکت‌اند درگیر شود. بُرد عملیاتی موشک‌های این سامانه ۶۰۰ کیلومتر، سرعت آن‌ها ۱۲٬۰۰۰ کیلومتر بر ساعت و سقف پروازشان ۴۰ کیلومتر خواهد بود.
منابع نظامی در روسیه از پایان آزمایشات به روی سامانه دفاع ضدهوایی "اس-۵۰۰" در شرایط سخت آب‌و هوایی و فنی سوری
 پنی سیلین می خشکاند .
 با کدو حلوایی آشتی کنیم .

این سلاح ها نیستند که با یکدیگر می جنگند 
بلکه این انسان ها هستند که آن ها را کنترل می کنند .

چگونگی و مراحل ضربه به مراکز ثقل :

مرحله نخست - حمله هم زمان و درگیری با تمام مراکز ثقل :
با سرعت عمل فوق العاده تلاش می شود ضمن قطع ارتباط بین مراکز ثقل 
در سراسر محدوده نبرد همه مراکز ثقل تضعیف شود .

مرحله دوم - کاهش تاثیرات استراتژیک مراکز ثقل :
با ضربه به مراکز ثقل سامانه های انرژی 
توان دشمن کاهش
عملیات طبس با نام عملیاتی عملیات پنجه عقاب در ارتش آمریکا، عملیاتی نظامی در ۵ اردیبهشت ۱۳۵۹ بود که توسط نیروی دلتا برای آزادسازی آمریکایی‌های گروگان گرفته‌شده توسط دانشجویان پیرو خط امام در تهران انجام شد. این عملیات نخستین تجربهٔ عملیاتی نیروی دلتا بود.در پی ناکامی دولت ایالات متحده آمریکا در اعمال فشار سیاسی و اقتصادی برای آزادی گروگان‌های آمریکایی در تهران که در ماجرای تصرف سفارت آمریکا بازداشت شده بودند، جیمی کارتر رئیس‌جمهور ای
به قلم دامنه: به نام خدا.  همان‌طور که می‌دانید امروزه تایپ‌کردن در گوشی‌های لمسی به‌ علت وجود پیام‌رسان‌ها و حضور افراد در پهنه‌ی تبادل فکر و پیام، به عنوان یک کار همیشگی و اساسی درآمده است. من یک فن زیبانویسی و درست‌نویسی با صفحه‌کلید گوشی را -که کاربرد آن نشان اهمیت‌دادن، فرد به ادبیات فارسی است- بر روی عکس که از صفحه‌کلید تبلت خودم انداختم، به علاقه‌مندان می‌آموزم:

۱. به آن دگمه‌ای که در سمت راستِ «دگمه‌ دراز خط فاصله» قرار د
خیلی وقتا به آدمایی برخوردم که دنبال کتابی می گردن که ارزشمند باشه.
یه بار رشت رفته بودیم کتابفروشی، یه آقایی اومده بود و می خواست برای تولد همکارش( هدف اصلی از راه بدر کردن طرف بود) هدیه بگیره. جالب این بود که خود این آقا خودش اهل کتاب نبود، اونیم که داشت براش می خریدم انگار خیلی نمی خوند:) به هرحال ایشون دنبال کتابی بودن که باارزش باشه. میگفت می خواد کتابی بگیره که مثل کوری ژوزه ساراماگو یه سوال بزرگ تو ذهن آدم به وجود بیاره.(دقیقتر بگم وقت آد
تمام
این مدت که بلاگرها همت کردند و از بیان و خواسته‌های به‌جایشان از مدیرانش
نوشتند، تنها نکته‌ای که ذهنم را مشغول کرد این بود که نکند رها شده باشیم؟ نکند
مثل پرشین و بلاگفا اینجا هم نادیده گرفته شده باشد و بعد از اعلام نشدن وبلاگ‌های
برتر سال ۹۷ باید منتظر روزی باشیم که بیاییم و ببینیم سایت بلاگ دات آی آر، شناسه
کاربری‌مان را نمی‌شناسد. روزی که خبری از وبلاگ‌هایمان نیست و جای پست‌هایی که
برای چیدن دانه‌دانه کلماتشان کنار هم، فکر کرد
سلام دوستان 
در خدمت شما هستم با بیماری نیوکاسل قرقاول . امیدوارم از این نوشته بهره ببرید و مشکلات مربوط به قرقاول های خود را برطرف سازید. 

بیماری نیوکاسل همواره به عنوان مهمترین عامل تهدید کننده برای پرورش انواع پرندگان به شمار می رود مخصوصا پرندگانی که در تامین منابع غذایی مردم نقش پررنگ تری دارند مثل مرغ، بوقلمون، بلدرچین، کبک و … جالب است بدانید که بیماری نیوکاسل اولین بار در سال 1926 گزارش شد. شهر نیوکاسل انگلستان مبدا و منشاء این بی
روز بسیج دانش آموزی
روز 8 آبان سالروز شهادت دانش آموز بسیجی محمدحسین فهمیده است . روزی که در تاریخ تحولات پس از پیروزی انقلاب اسلامی به عنوان « روز بسیج دانش آموزی » به ثبت رسیده و ماندگار شده است .شهید فهمیده ، نوجوانی خوش برخورد، شجاع ، فعال ، کوشا بود که به مطالعه علاقه زیادی داشت و با وجود این که به سن تکلیف نرسیده بود، نماز می خواند و شیفته و عاشق امام خمینی بود. هنگام ورود امام به ایران به دلیل مصدوم بودن ، موفق به زیارت ایشان نگردید، اما
دانلود فیلم Crypto 2019 با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم خارجی Crypto 2019 با کیفیت HD
پیش نمایش فیلم اضافه شد
**کیفیت BluRay 720p اضافه شد***

نام لاتین : Crypto
سال انتشار فیلم: ۲۰۱۹
ژانر(موضوع): هیجان انگیز | جنایی | درام   
ستارگان در فیلم: Alexis Bledel, Luke Hemsworth, Vincent Kartheiser
کارگردان: John Stalberg Jr.
منتشر کننده : نیلو دانلود
مدت زمان فیلم: ۱۰۵ دقیقه
کیفیت :BluRay 1080p+BluRay 720p+BluRay 480p
حجم فیلم:۴۵۰+۹۰۰+۱۸۰۰ مگابایت
فرمت فیلم: MKV
اطلاعات بیشتر: ⇔ IMDB
محصول کشور: آمر
کتاب صوتی درد خدا
علت درونی بیماری ها
بیماریهای بشر محصول ناکامیهای وی در امیال و آرزوهای آگاه و ناآگاه وی است. این یک تعریف بشری از علت امراض است چه جسمانی، روانی، عاطفی، و چه متافیزیکی. و کلا امراض و ناهنجاریها و رنجهای بشری را میتوان به همین چهار دسته تقسیم بندی نمود: سر درد، پریشانی فکر، نفرت و ترس چهار نمونه از این چهار دسته بیماری هستند. در واقع این چهار دسته کلی از رنج و بیماری را می توان به این گونه هم بترتیب عنوان کرد: امراض جسمی، امرا
روز 31 شهریور سالروز شروع جنگ تحمیلی از سوی رژیم بعث عراق علیه جمهوری اسلامی ایران، به عنوان آغاز هفته دفاع مقدس نامگذاری که امسال این هفته با آغاز مام محرم و عزای حضرت سیداالشهدا مطابق شده است.
به گزارش ایرنا، آن روزها ماندن بی معنا بود و مردن در بستر، ننگی بزرگ، آن روزها شهادت، شاهراهی به وسعت افق داشت، آن روزها فاصله خاک تا افلاک و کویر تا بهشت، یک میدان مین بود. خاکریزها، بوی بهشتِ مردانی را گرفته بود که سر به سر، تن به مرگ می سپردند تا مبا
به قلم دامنه: به نام خدا.  همان‌طور که می‌دانید امروزه تایپ‌کردن در گوشی‌های لمسی به‌ علت وجود پیام‌رسان‌ها و حضور افراد در پهنه‌ی تبادل فکر و پیام، به عنوان یک کار همیشگی و اساسی درآمده است. من یک فن زیبانویسی و درست‌نویسی با صفحه‌کلید گوشی را -که کاربرد آن نشان اهمیت‌دادن، فرد به ادبیات فارسی است- بر روی عکس که از صفحه‌کلید تبلت خودم انداختم، به علاقه‌مندان می‌آموزم:

۱. به آن دگمه‌ای که در سمت راستِ «دگمه‌ دراز خط فاصله» قرار د
ویروس وضدویروس هردواگرنباشندچه اتفاقی رخ میدهدبه ماننداین هست که بارمنفی وبارمثبت درچرخه گیتی نباشد.اگرانسان وآدم ازابلیس بالاترهست علت مشخصی داردوآن این هست که میخوردودفع میکنداینکه درکجامدفوع اوبه گردش رودمهم هست.میتوانددریک چاه فاضلاب به گردش رودوازگازآن هم برای شعله گازروشن نمودن استفاده کرد.اگردررودخانه رهاشوددرآب به طغیان بوجودخواهدآمدیعنی مرگ وزندگی مداوم بوجودمیاید.اگرآدمیزادماهی دریاراشکارکندومانندخفاش خون جهنده داش

کربلا همان جای است که بارها و بارها در درازا تاریخ باره ویرانی و تهاجم پیمان گرفته و از این طریق توانسته به مرکزی اصلی برای انقلاب ها و جریانات سیاسی تبدیل شود و حکومت ها و استعمارگران بسیاری را منهدم کند اما بد نیست بدانید که این شهر نیرومند و مهم مملکت عراق الی سال 61 هجری قمری تنها یک بیابان و صحرای بی آب و علف بزرگ بود که متعلق به در طول تاریخ با اسم های نینوا ، غاضریه و طف یاد می شد ولی بعد از سال 61 هجری قمری این شهر توانسته به واسطه اتفاق
سید حسن کاظم زاده  
به نظرمن، توسعه ی فردی عبارت است از توانمندی ها و مهارت هایی که ما از طریق آن می توانیم بر زندگی کنیم یا بر زندگی خود کنترل داشته باشیم. 
بعنوان مثال، ما چه در ناسا کار کنیم و چه در یک نانوایی، نیاز به تکنیک ها و مهارت های ارتباطی داریم. 
این مهارت های ارتباطی، موجب می شود که در کار خود موفق باشیم و بتوانیم اهداف و برنامه های خود را آنگونه که می خواهیم و می پسندیم پیاده کنیم. 
یا یکی دیگر از مهارت های زندگی، غلبه بر خشم و کنتر
سید حسن کاظم زاده  
به نظرمن، توسعه ی فردی عبارت است از توانمندی ها و مهارت هایی که ما از طریق آن می توانیم بر زندگی کنیم یا بر زندگی خود کنترل داشته باشیم. 
بعنوان مثال، ما چه در ناسا کار کنیم و چه در یک نانوایی، نیاز به تکنیک ها و مهارت های ارتباطی داریم. 
این مهارت های ارتباطی، موجب می شود که در کار خود موفق باشیم و بتوانیم اهداف و برنامه های خود را آنگونه که می خواهیم و می پسندیم پیاده کنیم. 
یا یکی دیگر از مهارت های زندگی، غلبه بر خشم و کنتر
بازی ایول سه سال 1999عرضه شد(قبل این داستان حتما داستان رزیدنت ایول 1 رو بخونین )این بازی ام تو شهر راکن سیتیه یعنی ایول 2 و 3 تو یه دوره زمانیه ولی با افراد دیگ و مراحلشم فرق دارهجیل ولنتاین با آلوده شدن شهر راکن سیتی میخاد از شهر خارج شهدر حین بازی چن نفرو میبینهکه یکیشون یکی از اعضای گروه استارز برد ویکرزه(Brad Vickers)برد همونه که تو قسمت اول خلبان بود ولشون کرد رفت  اینجا یه زامبی گازش میزنهبعدم یه تایرنت (یه نوع زامبی )پیشرفته میکشتشاین تایرنت که
باید حرف بزنی. باید با آدم ها حرف بزنی.
توی چشم هاشان نگاه کنی، وقتی داری حرف میزنی. نه اینکه وقتی حرف بزنند به چشم هاشان نگاه کنی.
باید آن همه کلمه و جمله و حرفی که توی  سرت داری به زبان بیاوری. نه اینکه موقعی که حرف میزنی، وقتی رشته کلام از دستت در می رود، کلمات را پاره کنی، از یاد ببری.
باید با آدم ها حرف بزنی. نباید برایشان بنویسی. باید حس ها را، روابط را هنگام صحبت بهشان منتقل کنی. مردم زبان کلمات نقش بسته بر کاغذ را نمیفهمند. یا آنقدر فرصت به
جنگ یا صلح؟ دوگانه‌ای که بر طبل آن می‌کوبند؛ حرف از صلح که زده می‌شود می‌گویند باید بر سر میز مذاکره نشسته و درباره هر چیزی که ما می‌خواهیم مذاکره کنیم وگرنه شرایط برایتان بدتر می‌شود. در عین حال که از صلح سخن می‌گویند، تهدید هم می‌کنند! در کنار آن فشار بر مردم وارد کرده تا وادار به عقب‌نشینی شده، بر سر میز نشسته و تن بدهیم بر آن چیزی که می‌خواهند. آخر سر هم نه چیزی از مذاکره نصیب‌مان می‌شود نه آن‌ها به قول‌هایشان عمل می‌کنند، همانطو
اتریوم
ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin) خالق اتریوم معتقد است که عرضه ثابت اتریوم مفید است. او معتقد است که با حضور ایسیک ها (ASICs)، گواه اثبات کار خیلی عادلانه نیست. به نظر او، گواه اثبات سهام در این میان مفید است و برای تامین امنیت این الگوریتم نیازی به گواه اثبات کار نیست زیرا کارمزدها از کرایه دادن حاصل می شوند و نیازی به صدور نیست.قرار دادهای هوشمند  در این میان می توانند کارمزدها را پرداخت کنند و به این ترتیب پاداش بلاک ثابتی برای ماینر ها ایجا
در طبیعت ، پوسیدگی درب چوبی یک فرایند تجزیه حیاتی است و سنگ های سقوط شده را به خاک مغذی تبدیل می کند. اما موارد اندکی باعث می شود صاحبان خانه به همان سرعت با کشف خانه هایشان دچار وحشت شوند ، زیرا پوسیدگی چوب می تواند منجر به تعدادی از مشکلات ساختاری از جمله خراب شدن پست های پشتیبانی شده و تیرها ، تیرچه های کف و سقفی فاسد شده و عرشه های سقفی منهدم شود. هزینه تعمیر خسارت - یا به عبارتی جایگزین چوب پوسیده - می تواند در ده ها هزار دلار باشد.
از آنجا ک
عملیات بیت المقدس 4
تصرف‌ بلندی‌های‌ شاخ‌ شمیران‌ و شاخ‌ سومر

عملیات‌
«والفجر10» علاوه‌ بر آزادسازی‌ «حلبچه» و تصرف‌ چند ارتفاع‌ مهم‌ در
منطقه، سبب‌ نزدیکی‌ رزمندگان‌ ایرانی‌ به‌ تأسیسات‌ سد «دربندیخان»
گردید.

همین‌ امر باعث‌ شد که‌ طراحان‌ جنگ‌ به‌ عملیاتی‌ دیگر در این‌ منطقه‌ و همچنین‌ تصرف‌ ارتفاعات‌ مشرف‌ به‌ سد بیندیشند.

به‌ همین‌ منظور عملیات‌ «بیت‌المقدس‌4» در 6 فروردین‌ ماه‌1367 با رمز «یا اباعبدالله(
برف به تقلید از عشق باریدنش گرفته بود؛ آن هم چه باریدنی. همه‌ی آسمان را دربست قُرُق کرده و می‌خواست همین چند لحظه تمام حرف‌های قلمبه شده در گلویش را بر سر و صورتمان بریزد.
حرف‌هایش شنیدنی و عجیب بود. چارچوب‌ها مانع از شنیدن می‌شد، باید از حصار در و دیوار فراتر می‌‌رفتی. فراتر رفتم.
قدم به قدم دیوانه‌وار گوشم به او بود. چه دل پری داشت. همینطور سفیدی‌اش را به رخ من و دیگران می‌کشید؛ عجیب فخر می‌فروخت. 
حرف‌های حسابش جواب نداشت. دانه‌دانه
آمادگی ذهنی: کرونا - مهاجرتِ ساکنین ساختمان - قرنطینه - خشکی لوله های فاضلاب - سوسک

لوکیشن: کفِ حمام

روز اول: خمیر میمالم روی مسواک و در حمام رو باز و لامپ رو روشن می کنم. سمت راست، درست زیر دوش، روی کاشی اولی یه سوسک بزرگ به پشت افتاده، و شاخکها و دست و پاش آروم تکون میخورن. اگر شهرزاد هنوز باهام زندگی می کرد، به دلیل ترس عجیبی که از سوسک داره، حتما سوسک رو از لنگ پاش می گرفتم و می نداختمش داخل کیسه زباله ی حمام. ولی شهرزادی در کار نیست. بعد از
سال 1998 رزیدنت ایول 2 عرضه شدتو این بازی هم میتونستین با دو نفر مراحلو رد کنیناولی لیان اسکات کندیدومی کلرردفیلد گوگولی خاهر کریسداستان مربوط میشه به دوماه بعد از اتفاق راکن سیتی (رزیدنت ایول1)کلرردفیلد برا پیدا کردن کریس میره شهر راکن سیتیلیان هم که یه پلیس تازه کاره میره شهر راکن کارشو شروع کنه که در حین رفتن یه عده زامبی تو مسیرش مبینیهکلرردفید هم وارد یه مغازه میشه که پر زامبیه در حال فرار لیان رو میبینهاین دوتا با هم میرن اداره پلیس که ف
نام پدر : محمدعلی
محل شهادت :جبهه بستان
تاریخ شهادت : ۱۳/۹/۱۳۶۰  
تاریخ تولد : ۱۳۴۴
نام عملیات : طریق القدس
رمز عملیات : یاحسین
نوع عضویت : بسیجی  
شهید محمد افخم قبل از انقلاب فعالانه در جلسه قرائت قرآن مسجد صاحب الزمان (عجل اللّه تعالی فرجه الشریف) شرکت داشت و در کنار قرآن شکوفایی و بالیدن آغاز کرد ، پخش اعلامیه ، فروش کتب دینی و دادن کتاب به دیگران از کارهای عادی شهید بود . او همواره از امر به معروف و نهی از منکر بعنوان یک مسئولیتی سنگین یاد می
ده نکته مدیریتی در قرآن
لیاقت، ملاک ارتقا
وَ إِذْ قُلْنا لِلْمَلائِکَةِ اسْجُدُوا ِلادَمَ ... (بقره، 34)
به ملائکه امر نمودیم بر آدم سجده کنند.
1.لیاقت
از سابقه مهمتر است. (فرشتگان قدیمی که سال‌ها خداوند را عبادت می‌کردند،
باید برای انسان تازه به دوران رسیده، اما لایق، سجده کنند.) ارتقای
سازمانی نیز باید بر مبنای شایستگی و لیاقت باشد و سابقه داشتن، کافی نیست.

عدم انهدام منابع
قالَ إِنَّهُ یقُولُ إِنَّها بَقَرَةٌ لا ذَلُولٌ تُثیرُ اْلاَ
سال 1998 رزیدنت ایول 2 عرضه شدتو این بازی هم میتونستین با دو نفر مراحلو رد کنیناولی لیان اسکات کندیدومی کلرردفیلد گوگولی خاهر کریسداستان مربوط میشه به دوماه بعد از اتفاق راکن سیتی (رزیدنت ایول1)کلرردفیلد برا پیدا کردن کریس میره شهر راکن سیتیلیان هم که یه پلیس تازه کاره میره شهر راکن کارشو شروع کنه که در حین رفتن یه عده زامبی تو مسیرش مبینیهکلرردفید هم وارد یه مغازه میشه که پر زامبیه در حال فرار لیان رو میبینهاین دوتا با هم میرن اداره پلیس که ف
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ خورشیدی
۲۷ شعبان ۱۴۴۰ هجری
۳ می ۲۰۱۹ میلادی

رویدادهای مهم این روز در تقویم خورشیدی ( ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ )
• انعقاد قرارداد "فین کن اشتاین" بین ایران و فرانسه در زمان "فتحعلی شاه قاجار" (۱۱۸۶ ش)
• درگذشت "میرزا حبیب اللَّه قاآنی شیرازی"، حکیم و شاعر پرآوازه عصر قاجار (۱۲۳۳ ش)
• شهادت شهید عبدالحمید حسینی (۱۳۶۱ش)
• فرمان شروع انتخابات مجلسین شورای ملی و سنا صادر شد(۱۳۵۰ش)
• سیل و طوفان در کردستان خسارات زیادی وارد کرد از جمله
کارخانجات و خط تولید در روزهای قرنطینه

روزهای عجیبی شده نه فقط در ایران در کل دنیا حتما شما هم کلی برنامه داشتید بیایید چند تا صحبت از کارشناسان اقتصادی رو مرور کنیم.
دکتر محمد حسین ادیب مشاور اقتصادی برخی شرکت‌های بزرگ درباره دوران قرنطینه و کسب و کارها صحبت‌های جالبی کرد، ایشان فرمودند این کرونا هم یک موج است یک اتفاق است یک پیامدهایی هم دارد مثل همه اتفاقات غیر مترقبه، این موج آمده سرتان را پایین بیاورد بروید زیر آب تا موج بگذرد نه شر
شک کرده بودند علی قاری، چگونه اینقدر دقیق آر پی جی می زند و گلوله آن اغلب به هدف اصابت می کند؟ او کجا آموزش دیده و چطور این قدر به کارش مسلط است؟ اصلا به قیافه این جوان محجوب و کم حرف و آرام نمی آید که اینطور در کارش مهارت داشته باشد. زیرنظرش گرفتند. دیدند این شهید بزرگوار در گوشه ای خلوت، موشک آرپی جی را بغل می گیرد، آرام و با حوصله رویش می نویسد: و ما رمیت اذ رمیت، ولکن الله رمی. زیر لب نجوایی می کند و ... یاعلی.
معروف است بعد از ورود تانک های تی 72
شک کرده بودند علی قاری، چگونه اینقدر دقیق آر پی جی می زند و گلوله آن اغلب به هدف اصابت می کند؟ او کجا آموزش دیده و چطور این قدر به کارش مسلط است؟ اصلا به قیافه این جوان محجوب و کم حرف و آرام نمی آید که اینطور در کارش مهارت داشته باشد. زیرنظرش گرفتند. دیدند این شهید بزرگوار در گوشه ای خلوت، موشک آرپی جی را بغل می گیرد، آرام و با حوصله رویش می نویسد: و ما رمیت اذ رمیت، ولکن الله رمی. زیر لب نجوایی می کند و ... یاعلی.
معروف است بعد از ورود تانک های تی 72
کارخانجات و خط تولید در روزهای قرنطینه

روزهای عجیبی شده نه فقط در ایران در کل دنیا حتما شما هم کلی برنامه داشتید بیایید چند تا صحبت از کارشناسان اقتصادی رو مرور کنیم.
دکتر محمد حسین ادیب مشاور اقتصادی برخی شرکت‌های بزرگ درباره دوران قرنطینه و کسب و کارها صحبت‌های جالبی کرد، ایشان فرمودند این کرونا هم یک موج است یک اتفاق است یک پیامدهایی هم دارد مثل همه اتفاقات غیر مترقبه، این موج آمده سرتان را پایین بیاورد بروید زیر آب تا موج بگذرد نه شر
اولین سخنان امام زمان عج حین ظهور چیست؟
وقتے امام زمان صلوات الله علیه ظهور ڪند مے فرمایند:به نام خداے مهربان و بخشنده، حمدِ خدا ڪه وعده اش رسید و بنده اش را یارے ڪرد و ولیّ اش را بر همه‌ چیز قادر ڪرد و ڪلید هاے زمین و آسمان را به او داد و تدبیر ڪائنات را به او بخشید، اے مردم دعوت مظلوم مستجاب شد و شب به پایان رسید و فجر طلوع ڪرد.منم تا عدل و داد را همه جا پخش ڪنم، من ڪسے هستم ڪه آدم به او عهد بست،من ڪسے ام ڪه نوح به من عهد بست، پس من برتر از نوح هست
این یکی از زیباترین و بصیرت‌بخش‌ترین جملات نهج‌البلاغه برای من بود. زمانی علی صدای خوارج را می‌شنود که شعار می‌دادند: لا حکم الا لله . جواب حضرت فوق العاده بود: کلمه الحق یراد به الباطل، آری راست می‌گویند، جز حکم خدا حکمی نیست، اصلا علی برای حکم خدا با معاویه جنگید و تمام حکومت خود را به خطر انداخت، اما نیت یا اراده باطلی از این حرف راست دارند.
این شد قالب من برای برخورد با بسیاری حرفها، رسانه‌های حرفه‌ای جدید  بیشتر اوقات دروغ نمی‌گوین

از موشک‌های فراصوت جدید روسیه چه می‌دانید؟
در شرایطی که ۳۱ کشور جهان به موشک‌های بالستیک مجهزند، روسیه با اعلام رسمی دست‌یابی به موشک‌های فراصوتی که با سرعت ۱۰ تا ۲۰ برابر سرعت صوت در جو حرکت می‌کنند، ادعای برتری نظامی خود را تکرار کرد.
به گزارش خبرآنلاین، مدت‌هاست که دانشمندان تسلیحاتی آمریکا، روسیه و چین به بهانه موازنه قدرت و افزایش توان دفاعی علیه تهدید یکدیگر، در تلاشند تا سلاح‌های فراصوت بهتری را طراحی و تولید کنند.
سخنرانی
امروز دیگه کلاغ و گربه و پاکت توی سطل آشغال رفته بودن. به جاش یه دختر دیگه قبل از من اونجا بود. خب خوبه :) خدا منو تنها نمیذاره
خوبیش اینه که وقتی راه میرم آهنگ یو سی رو هم گوش میدم ، دیگه جو عرفانی میشه 
you say I am loved
when I can't feel a thing
You say I'm strong
when I think I am weak
when I don't belong
you say I am yours
دیروز باز با آقای حقوق کلاس داشتیم. ولی انقد حرف منشوری زد که دیگه نمیشه حرفاشو بنویسم D: خیلی باحاله. بادیگارد هم داره :))))) قاضیه البته.
به نعنا میگم وقتی تو کلاس این نشستیم احس

از موشک‌های فراصوت جدید روسیه چه می‌دانید؟
یک نمونه از موشکهای جدید فراصوت روسیه با تکنولوژی فوق سری

در شرایطی که ۳۱ کشور جهان به موشک‌های بالستیک مجهزند، روسیه با اعلام رسمی دست‌یابی به موشک‌های فراصوتی که با سرعت ۱۰ تا ۲۰ برابر سرعت صوت در جو حرکت می‌کنند، ادعای برتری نظامی خود را تکرار کرد.
به گزارش خبرآنلاین، مدت‌هاست که دانشمندان تسلیحاتی آمریکا، روسیه و چین به بهانه موازنه قدرت و افزایش توان دفاعی علیه تهدید یکدیگر، در تلا
بخش اول از جلسه اختصاصی انتخاباتی حسن روحانی و اصلاح طلباناختصاصی؛ جزییات محفل انتخاباتی اصحاب کاخی و باغی انقلاب!
امروز با حضور خاتمی، روحانی و ناطق نوری، محفل بیست نفره در کاخ سعدآباد برگزار شد!
شروع کننده جلسه روحانی بود که حدود نیم ساعت صحبت کرد و خلاصه صحبتهایش این بود:امروز کشور در شرایط سختی قرار دارد، و با روی کارآمدن طیف تندرو جمهوری خواه آمریکا وارد یک جنگ اقتصادی شده ایم.وی به تمام وقایع اخیر از جمله ترور سردار سلیمانی تیتروار ا
این تحلیل صرفا بر مبنای بعضی داده های تجربی نگاشته شده و مبتنی بر اطلاعات غیر رسمی نیست.
با توجه به بعضی مولفه ها و عناصر موجود به نظر می رسد پاسخ نظامی ایران در قبال شهادت حاج قاسم سلیمانی، به گونه ای که منجر به تقابل ایالات متحده و بروز جنگ احتمالی شود، نخواهد بود.
در ماجرای کشتار وحشیانه مردم مظلوم یمن، ایران به منظور حمایت از کودکان گرسنه این کشور با تبلیغات وسیع درصدد اعزام کشتی کمک های اولیه به سمت یمن برآمد. ایران حتی خبرنگاران بین الم
انـواع بـذر و مقدار مصرفبذور چغندرقند براساس تعداد جوانه هایی که ایجاد می کنند، به دو دسته کلی تقسیم شده اند:1- بذور پلی ژرم (چند جوانه ای): بذوری که در نتیجه کشت آنها معمولا" بیش از یک جوانه (معمولاً 2 تا 5) تولید می شود را بذور پلی ژرم گویند.2-بذور منوژرم (تک جوانه ای): بذوری که از کاشت آنها تنها یک جوانه حاصل می شود را منوژرم گویند.بر اساس نوع بذر، قوه نامیه بذر، شرایط آب و هوایی،  روش کاشت، بافت و شوری خاک، قدرت حاصلخیزی زمین، زمان کاشت،  میزان و
سریع‌ترین موشک بالستیک ایرانی را بشناسیم +عکس 
رکنا: قدرت موشکی ایران اکنون یکی از دستاورد‌های بزرگ جمهوری اسلامی در عرصه فناوری‌های نظامی و قدرت دفاعی کشور است.

امروز با تکیه بر توانمندی داخلی و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود در فواصل زمانی کوتاه، موشک‌های جدید و مدرنی توسط نیرو‌های مسلح کشور رونمایی می‌شود که با معرفی هرکدام از آن‌ها دشمنان از پیشرفت ایران در عرصه دفاعی عصبانی‌تر شده و توانایی جمهوری اسلامی در عرصه دفاع

۱- کلاس دوم، سوم راهنمایی بودم، پسری که نمی‌توانست با هم‌سن و سالانش رفاقت پایدار داشته باشد. ترجیحم این بود که در خانه بنشیند و کتاب و مجله و روزنامه بخوانم. موسیقی‌های مورد علاقه‌ام هم برای سنم عجیب بود: خواننده‌های سنتی و قدیمی. این اواخر حزب‌اللهی هم شده بودم و با همه سر این که این‌حکومت خوب است  و دیگران بد و از این دست حرفها بحث می‌کردم. مادرم تلاش می‌کرد مرا به بیرون از خانه هل دهد اما هم اعتماد به نفسم کم بود و هم هم‌سن هایم را س

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها